Český úspěch
Sales director značky Levi’s Miroslav Kubricht nově řídí její maloobchodní aktivity ve 32 státech.
Sales director značky Levi’s Miroslav Kubricht rozšířil své působení ve firmě. Od března pro jednu z nejznámějších oděvních značek řídí maloobchodní operace nově v severní Africe a na Středním východě. O maloobchodní aktivity firmy se tak stará už celkově ve 32 zemích.
Miroslav Kubricht pracuje pro Levi’s už více než 5 let. V nové funkci vidí velkou výzvu. "Mým cílem je další posilování postavení značky Levi’s, především s důrazem na konzistentní prezentaci a komunikaci na jednotlivých trzích," uvedl Kubricht. Dosud zastupoval firmu v šesti zemích bývalé Jugoslávie, Albánii, Maďarsku, na Slovensku a v České republice.
Společnost svůj rozvoj buduje v ČR a na Slovensku i formou franchisy. V současné době provozuje 5 vlastních obchodů a 10 franchisových, a to především v nákupních centrech. Na českém trhu působí už více než 12 let.
Nejnovější zprávy
Zobrazit vše
Proč nestačí čekat na příležitosti
Ředitel marketingu Broker Point Premium Jan Lener vysvětluje, proč síť staví úspěch na propojení financí, realit a dlouhodobé péči o klienty.
Franšízy do 1 milionu Kč
Nejde o přivýdělek, ale o byznys, který vyžaduje čas, řízení i odpovědnost. V jakých oblastech je možné rozjet takové podnikání?
Muž, který pomohl Arby’s, přebírá Pizza Hut
Slavnou franšízu čeká další etapa. Nový vlastník chce obnovit růst značky i její silnější pozici na trhu.
ReFresh Bistro za hranicemi škol
O novinkách, spolupráci s franšízanty i plánech dalšího rozvoje mluví generální ředitelka Kateřina Krampera.