Dřevostavby jako cesta k úspěchu
Firma, která se zaměřuje na výstavbu modulárních dřevostaveb, v současné době působí ve zhruba čtyřech regionech – na Plzeňsku, kde má sídlo firmy a kanceláře v Plzni a výrobní halu a vzorovou dřevostavbu v Třemošné, partneři pak provozují další dvě, a to v Kolíně a Olomouci. Cílem majitelů firmy je kvůli velkému množství zájemců o modulární dřevostavby najít další partnery. V současnosti cílí na oblast jižních a severních Čech a pak také na Brno.
„Svým partnerům v rámci spolupráce předáváme již kompletně připravenou zakázku, tedy projekt, povolení stavby, podepsanou smlouvu s rozpočtem a termíny. K tomu získají veškeré know-how našeho systému online řízení včetně kompletního zaškolení od A do Z a dále jednotné marketingové materiály jako například obrandované oblečení, polepy na auto apod. Podmínkou je samozřejmě dodržování veškerých standardů Easy Homes a realizace prostřednictvím jeho systému s využitím předepsaných materiálů a pod dozorem centrály. Partnerům pak garantuje domluvený počet zakázek za rok, případně dva roky, upřesňuje Ondřej Pondělík, jednatel společnosti.
Podmínky pro spolupráci
Pro vstup do podnikání s Easy Homes neplatí budoucí partneři žádné vstupní licenční poplatky. Veškeré investice, které na něj čekají, se týkají startu jeho podnikání. Vzhledem k tomu, že partner by měl mít k dispozici halu či výrobní prostor, kde se budou moci vyrábět podlahové panely a stěny, základní vybavení jako je pokosová pila nebo CNC pila, nářezové centrum a vše související s výrobou, souvisí finance potřebné pro rozjetí partnerského byznysu zejména se zajištěním těchto nezbytností. Do brandu a jeho podpory by pak měl v začátku investovat 30 až 50 tisíc Kč.
Ideální partner je ten, kdo již ve stavebnictví podniká a nemá dostatek zakázek, případně by chtěl své podnikání více rozšířit. Výhodou, ale ne podmínkou, je zkušenost s dřevostavbami. Důležité pro navázání spolupráce ale je, aby měl budoucí partner organizační a komunikační dovednosti, byl ochotný aktivně pracovat a řídit svůj tým. Naprosto klíčové je pak dodržování pravidel a standardů systému, které centrála předá partnerovi v rámci povinného školení.

PŘEČTI ČLÁNKY

„Jsme aktuální dvojkou na trhu. Obrat máme stejný i přes 30 % pokles stavebnictví,“ říká Ing. Petr Holý, obchodní ředitel franšízové sítě Otherm.
Podnikatelské prostředí podstatně ožívá. Nových podnikatelů je nejvíce od roku 2020. Které perspektivní obory nyní nabízejí franšízovou spolupráci?
Franšíza s luxusním designovým nábytkem Divani & Sofa' vstupuje na náš trh. Umí zaujmout koncové i B2B klienty.
LUXURY FURNITURE je vlastníkem společnosti DIVANI&SOFA', špičkového nábytkového showroomu, který se specializuje na moderní, přizpůsobitelný a ekologický nábytek.
Na český trh vstupuje DPE International, která staví rodinné domy. Naučí to i franšízanty bez zkušeností z oboru.
Nejčtenější

Pokud se Vám při vyslovení slova franšízing vůbec něco vybavuje, je to skvělé!
Franšízy modernizují své financování. Česká kavárenská síť CrossCafe Original nabízí nováčkům spolufinancování investic.
Fúze s Angličany zajistila M&M realitám první místo na trhu v ČR, velký úspěch ryze české realitní kanceláře.
Přinášíme aktuální žebříček nejúspěšnějších globálních franšízových značek. V TOP 10 nechybí franšízy známé z tuzemského trhu. Nejsilnějším sektorem zůstává gastro.
Pokud jde o prodej, lídrem v celosvětovém měřítku zůstává McDonald´s.
Populární na fóru
Nový tip na podnikání
Dánská značka nábytku pro děti Flexa míří do Česka. Chce vybudovat síť prostřednictvím franšízantů. Co myslíte, jak se jí povede v přímém souboji s...
Mezera na trhu?
p.Plesník můžete mi zavolat či napsat,potřeboval bych poradit.děkuji 602369757
Kde je mezera na trhu?
Pokud je tento systém na cestě zlepšit podmínky k podnikání v České rebublice, tak jim jen tleskám. jen vezměte v potaz, že malé firmy mají malé tj. nízké finanční...
Kde je mezera na trhu?
Komentář