Contours fitness pro ženy

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Contours Fitness Club pro ženy - to je fitness trochu jinak, systém cvičení pod dohledem trenérky určený výhradně pro ženy a to bez ohledu na věk či váhu. Zacvičit vedle sebe si tak může studentka, maminka na mateřské, podnikatelka, zaměstnaná žena, nebo seniorka. Necílíme na výkony, vyrýsovaná těla ani přehlídková mola. Naopak dobře je u nás ženám, které mají spousty úkolů nejen v práci, ale i doma a málo času - především na sebe.

Cvičení v našich clubech může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a strečinku, ale samozřejmě je možné cvičit i delší dobu, podle individuální kondice a času. Vstup není omezen délkou návštěvy, je možné přijít kdykoliv bez plánování a objednávání.

CONTOURS se dlouhé roky řadí mezi jedničky na trhu v rámci dámských fitness center a již od roku 2008 přináší Contours propracovaný systém péče o členky. Posilovací stroje jsou vhodně zvoleny pro ženské tělo a díky tomu přinášejí ženám skutečné výsledky. Komplexní péče zahrnuje nejen vlastní cvičení pod dohledem trenérky, ale věnuje se také oblasti vhodného stravování i péče o sebe sama a nastolení životní harmonie.

Klasická fitness centra pro nás nejsou přímou konkurencí. Na trhu, kde jsme vytvořili samostatný tržní segment, působíme od roku 2008 a čtyři pobočky přímo vlastníme a další provozují naši úspěšní franchisanti. K vysněné postavě, zhubnutí pár kil i času pro sebe jsme pomohli již desítkám tisíc žen napříč Českou republikou. K vysněné postavě, zhubnutí pár kil i času pro sebe jsme pomohli již desítkám tisíc žen napříč Českou republikou.

Proč právě CONTOURS

 • Contours oslovuje jedinečný trh žen, které nechtějí chodit do běžných fitness klubů, ale rády by si zpevnily postavu, zhubly pár kil, či si jen vyčistily hlavu a udělaly čas samy pro sebe.
 • Trendem je starat se o své zdraví, tomu ženy rozumí velmi dobře, proto je odvětví stále růstové. Společně s franchisou získáváte také individuální stravovací poradenství pro vaše členky - jídelníček Contours SLIM & FIT. Kombinace cvičení a stravy je zásadní a opravdu funguje.
 • Contours v sobě spojuje jedinečný cvičební a nutriční program spolu s propracovanou emoční marketingovou strategií. Cvičení trvá jen 30 minut, lze přijít kdykoliv bez objednání, k dispozici je klientkám profesionální a zkušená trenérka, klientky mají rychlé výsledky a jsou motivované.
 • Pevně stanovené poplatky - neodvíjí se tedy od vašeho úspěchu - z něj profitujete pouze vy!
 • Z mnoha důvodů má Contours na rozdíl od konkurence v dámském fitness daleko větší úspěšnost nových klubů a to až 90 %.
 • Koncept Contours přináší svým franchisantům nejen kompletní know-how včetně trendů ve fitness odvětví, ale zároveň i vedení a správu vlastních poboček.
 • Systém Contours zahrnuje efektivní systém péče o stávající členky Contours clubů, a také získávání nových členek a to v kombinaci atraktivních programů a speciálních akcí.

Vlastní provozovny

 • 3 x Praha: Praha 5 - Anděl, Praha 1 - Florenc, Praha 1 - Národní

Franchisové provozovny

 • 11 x po celé ČR: Brno Orlí, Brno IBC, Ostrava-Poruba, Ostrava-Zábřeh, Liberec, České Budějovice, Pardubice, Zlín, Opava, Frýdek-Místek, Třinec
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Našim franchisantům poskytujeme komplexní podporu 24 hodin/7 dní, která zahrnuje:

 • Komplexní úvodní školeni o konceptu CONTOURS, péči o členky, marketingu a obsluze online programu
 • Přehledný E-book, kterým Vás provedeme krok za krokem k otevření klubu
 • Vlastní speciální on-line software, který Vám usnadní vedení a organizaci pobočky
 • Prověřený systému marketingu pro získávání členek, který je v oblasti fitness unikátní
 • Pravidelné školení a předávání nových poznatků pro Vás a trenérky
 • Osvědčené postupy a zkušenosti – již od roku 2008
 • Marketingové knihovny - hotové veškeré dokumenty, plakáty, dotazníky, reklamní letáky, aj.
 • Poradenství při výběru vhodné lokality

Otevřením nové pobočky naše péče nekončí!

Contours není jen zavedená značka, ale i životní styl. Staňte se součástí. Pomáháme ženám ke skutečným změnám i k splněným snům.

Rádi se s Vámi osobně setkáme a probereme vaše dotazy a očekávání.


Potřebná počáteční investice

Celková vstupní investice: cca 800 000,- Kč

 • 195 000 Kč - počáteční franchisový poplatek za licenci
 • 450 000 Kč - pořízení strojů

Návratnost investice je 1,5 roku.


Základní požadavky

 • Osobní zájem o cvičení a zdravý životní styl
 • Podnikatelské ambice, odhodlání, osobní angažovanost a dobré organizační schopnosti i schopnost překonávat výzvy
 • Schopnost překonávat výzvy
 • Prostor 120-150 m  (z toho min 80 m2 pro umístění strojů)
 • Doporučujeme lokalitu s minimálně 30 000 obyvateli
 • Kapitálové zajištění (možno i úvěrem)
 • Smlouva se uzavírá na 10 let s možností prodloužení

Vhodné volné lokality – Plzeň, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Most, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary.


Informace o franchisorovi

Alfréd s.r.o.

Cyrila Boudy 1444, Kladno, 272 01

+420 776 659 659

marek@contours.cz

contours.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Marek Klemens +420 776 659 659 (area manager) 

Šimon Mastný  +420 724 279 379 (jednatel)

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Contours fitness pro ženy.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Alfréd s.r.o. (Cyrila Boudy 1444, Kladno, 272 01 ). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Contours fitness pro ženy a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na contours.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.