Čerstvá inspirace z Paříže

Franchise Expo Paris v březnu / Událost roku pro všechny zájemce o franšízové podnikání na jednom místě představí na 500 značek.
Čtvrtek
08.02.2024
Ve dnech 16. až 18. března 2024 se koná Franchise Expo Paris 2024, největší evropská událost v oblasti franšízingu. Co se chystá?
 

Podnikatelé a investoři z různých zemí se sejdou na nejvýznamnější události roku ve světě franšízingu a sdílí tu nové možnosti spolupráce a své inovace. S více než 500 vystavovateli v 90 odvětvích nabízí třídenní expozice komplexní oborovou platformu, přesahující běžné obchodní veletrhy.

Prostor pro sdílení inovací a znalostí

Díky různorodému výběru vystavovatelů od uznávaných značek až po nové hráče v oboru budou mít účastníci příležitost objevovat inovativní koncepty a navazovat kontakty s lídry v odvětví. Ať už jste zkušený podnikatel nebo začínáte podnikat, tato událost vám může významně pomoci k nalezení té správné franšízové příležitosti.

To, co opravdu odlišuje Franchise Expo Paris od ostatních akcí, je široká nabídka doprovodných aktivit, mezi něž program s téměř 300 konferencemi a workshopy. Obsah vzdělávacích bloků zahrnuje nejnovější trendy ve franšízingu a obchodu v různých odvětvích. Podnikatelé díky tomu získají komplexní vhled do světa franšízingu a seznámí se s aktuálními trendy.

I letos byla událost koncipována tak, aby návštěvníkům usnadnila orientaci v nabídce vystavovatelů. Ti budou mít příležitost prozkoumat deset výstavních zón, sestavených tematicky podle odvětví a oborů podnikání. Ve stejném duchu Franchise Expo Paris připravuje podlahovou signalizaci pro každého vystavovatele s čísly stánků a QR kódy, které poskytují přístup k informacím o značce a usnadňují networking (rezervace schůzek). Současně byla spuštěna mobilní aplikace, která umožňuje přes mobil získat plány výstavní plochy, program, seznam vystavovatelů a další. Hlavní novinkou letošního roku je každodenní živé vysílání televize o aktuálních tržních trendech po celý den.

Důvody, proč si zaznamenat do kalendáře Franchise Expo Paris, jsou stejně přesvědčivé jako rozmanité. Účastníci se mohou ponořit do inovativních konceptů, vést smysluplné diskuse s manažery a kolegy z odvětví, účastnit se obohacujících konferencí a získat poznatky od odborníků na franšízing. Událost slibuje zážitek, který přesahuje běžný obchodní veletrh, čímž se stává událostí roku pro všechny zájemce o franšízové podnikání. 


Vzdělávání ve franšízingu v Paříži / Veletrh od 16. do 18. března 2024 nabízí také řadu worskhopů a přednášek o současných trendech franšízového podnikání.

Populární na fóru

Česko jako domov pro nové značky

Blbost. Bylo jich skoro dvojnásobek. Viz https://www.retailguide.cz/cs/38-novych-znacek-na-ceskem-trhu/

1 komentář(e)
posledni 08.02.2023
Běžná výše poplatků

Dobrý den, poplatky se vždy stanovují individuálně dle finančních výsledků a výnosnosti daného konceptu, mohou to být % od 2-10% nebo fixní poplatky nebo kombinace...

2 komentář(e)
posledni 28.02.2021
Běžná výše poplatků

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká je běžná výše poplatků. Jedná se o neznámou firmu podnikající na poli zábavy, něco jako lasergame, VR, únikovky. Děkuji za...

2 komentář(e)
posledni 04.01.2021
Franšíza - co to je?

Taky bych chtěl začít podnikat a nemám s tím skoro žádné zkušenosti. O franchisingu jsem si dost přečetl a příjde mi to jako ideální start do podnikání pro...

1 komentář(e)
posledni 18.11.2019
Ochranné známky je třeba kontrolovat

Má někdo zkušenost s monitoringem ochranných známek? Našel jsem www.ipdefender.eu a je bezonkurenčně nejlevnější i se zdarma verzí do 3 ochranných známek a má...

1 komentář(e)
posledni 06.05.2019
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017