Bezvody.cz

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Již od roku 2014 společnost BEZVODY.cz poskytuje firmám i koncovým zákazníkům komplexní služby v oblasti mobilního ručního ekologického mytí vozidel.

Přidanou hodnotou je nejen ekologický přesah poskytovaných služeb, ale především jejich mobilita. Zákazník totiž nejezdí do klasické automyčky, ale mobilní tým přijíždí za zákazníkem na místo, které si sám určí. Díky časové vytíženosti zákazníci službu mobilního mytí automobilů, například během obchodního jednání či v rámci pracovní doby, velmi oceňují a v hojné míře pravidelně využívají.

Z pohledu ekologie je pak „bezvodá“ technologie mytí (dochází ke značným úsporám spotřeby vody) i používání biologicky odbouratelných mycích prostředků další obrovskou konkurenční výhodou a důkazem nadčasovosti konceptu.

Jak to funguje?

Jde o unikátní formuli na bázi polymerů, kterou lze nanést na jakýkoliv neporézní povrch. Emulze vytlačí jednotlivé částice nečistot a oddělí je od ošetřovaného povrchu. Vyčištěná místa jsou vyplněna ochrannou vrstvou. V prvním kroku je přípravek WOW nanesen na čištěný povrch vozu a nečistoty se setřou do speciální utěrky z mikrovlákna. V druhém kroku je vosk obsažený v přípravcích WOW Shine rozleštěn. Naši proškolení pracovníci a dodržení technologického postupu je zárukou, že vůz  je ošetřen bez rizika poškození.

Výhodou mobilní technologie BEZVODY.cz je i to, že lze umýt auto jakéhokoliv rozměrů (SUV, MPV, karavan). Nezáleží ani na tom, zda jsou na voze přidány další prvky, jako zahrádka, ochranný rám. Specialitou této technologie je také mytí motocyklů.

V letošním roce plánujeme rozšiřování do nových regionů prostřednictvím regionálních partnerů - franchisantů, se kterými chceme společně vybudovat silnou a dostupnou síť mobilního mytí automobilů BEZVODY.cz po celé České republice.

Vlastní provozovny

 • Praha 9 Vysočany
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Kompletní know-how a ověřené firemní procesy přehledně zpracované ve franchisovém manuálu
 • Kompletní pracovní oblečení pro první mycí tým
 • Zásoby mycích přípravků pro první mycí tým na období cca 2 měsíců
 • Ostatní výbavu pro první mycí tým
 • Vstupní zaškolení v jednotlivých oblastech provozu (mytí vozů, obchodní procesy, administrativní procesy, atd.)
 • Přípravu regionálních mutací a tisk propagačních materiálů (ceníky, vizitky)
 • Přípravu regionálních mutací digitálních propagačních materiálů
 • Grafické podklady a specifikaci materiálu pro polep vozů mycích týmů franchisanta (vozy nejsou součástí licenčního poplatku, jsou vyžadovány pick-upy bílé barvy)
 • Umístění a propagaci franchisy na centrálních webových stránkách BEZVODY.cz a na sociálních sítích
 • Poradenství v oblasti lokálních marketingových aktivit vhodných pro rychlé zavedení značky v daném regionu
 • Evidence stávajících i potenciálních zákazníků v CRM systému
 • Pravidelné, vyzkoušené a funkční zákaznické akce (sezónní, narozeninové, apod.)
 • Funkční systém prodeje dárkových poukazů
 • Propracované webové stránky se sofistikovaným objednávkovým formulářem se zaměřením na up-selling a cross-selling
 • Pokročilá SEO optimalizaci webových stránek (většina klíčových slov jako “ruční mytí aut”, “mobilní automyčka”, “čištění interiérů aut”, “tepování sedaček” se objevují na předních místech ve vyhledávačích Google i Seznam)
 • Facebookový profil se čtyřletou historií
 • Profesionálně zpracovaný corporate identity (logo-manuál, tištěné i elektronické materiály, brandované oblečení, polepy vozidel)
 • Akceptace různých způsobů plateb (hotovost, CCS, platební karty, fakturace)
 • Funkční systém hodnocení pracovníků (hodinové sazby / úkolové sazby / kombinace)
 • Průběžné doškolování, hlídání kvality realizovaných služeb, mystery shopping

Potřebná počáteční investice

99 000 - 150 000 Kč dle velikosti regionu.
Franchisová smlouva se uzavírá s exkluzivitou na daný region.


Základní požadavky

Naše franchisa je ideální podnikatelskou příležitostí pro:

 • Firmy, které již poskytují služby v segmentu auto-moto a franchisa je pro ně vhodným doplňkem k rozšíření portfolia poskytovaných služeb (např. autoopravny, pneuservisy, autobazary, leasingové společnosti apod.)
 • Začínající firmy či jednotlivce, kteří mají pozitivní vztah k auto-moto segmentu, organizačního schopnosti a obchodního ducha.

Informace o franšízorovi

BEZVODY s.r.o.

Zahradní 923, Kostelec nad Labem, 277 13

+420 736 530 390

pojman@bezvody.cz

bezvody.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Lukáš Pojman

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Bezvody.cz.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je BEZVODY s.r.o. (Zahradní 923, Kostelec nad Labem, 277 13). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Bezvody.cz a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na bezvody.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.