Prorozvoz

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

PROROZVOZ - Experti na doručování jídla, nákupů a zásilek všeho druhu

Službu zajišťujeme s pomocí více než 800 kurýrů po celé České republice a částečně na Slovensku. Naše služby jsou k dispozici 24/7. Vyvinuli jsme vlastní robustní logistický systém zahrnující ucelenou aplikaci pro kurýry až po administrátorské rozhraní pro naše zákazníky, kde je možné nejen sledovat jednotlivé objednávky od přijetí po doručení, ale také sledovat příjezd kurýra na pobočku, a další chytré funkce. Našimi klienty jsou jednak menší restaurace, ale také velké společnosti v oblasti e-commerce. Rozvážet tedy můžeme cokoli od obědů až po balíčky, které vkládáme v noci do výdejních boxů.

Naší vizí je stát se nejkomplexnější a nejlépe hodnocenou kurýrní službou v ČR a dalších zemích, ve kterých plánujeme do budoucna působit. Franšízový model nabízíme a zdokonalujeme od začátku roku 2021, a nyní bychom ho rádi rozšířili v rámci svého růstu o další města v ČR. 

Chcete se přidat k nejrozšířenější same day delivery společnosti v ČR, která rozváží pro naše klienty ve 30 městech v ČR a 8 na Slovensku? Chcete využívat veškerých výhod našeho know-how, které již pět let v rámci technologií a provozu budujeme? Naše plány nejsou omezeny jen na současných 24 měst či hranice ČR. Pojďte do toho s námi!

Vlastní provozovny

 • ČR - 20 měst
 • SR - 8 měst

Franchisové provozovny

 • ČR - 14 měst
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Důkladný školicí proces, kde vezmeme v potaz Vaše zkušenosti s podnikáním, vedením lidí nebo logistikou.
 • Pomoc se zajištěním financování vstupních nákladů.
 • Klienty či zakázky pro Vaše podnikání umíme zabezpečit. Našimi klienty jsou rozmanité subjekty od malých restaurací až po velké e-commerce společnosti. Pokud máte podnikavého ducha, samozřejmě si můžete příležitosti vyhledávat také samostatně.
 • Zajistíme Vám vozový park.
 • Kompletní technologicko-logistická, dále provozní, ale také pracovně-právní a HR podpora.
 • Předání know-how.

Potřebná počáteční investice

 • Od 100 000 Kč, záleží na Vašich ambicích ohledně velikosti flotily či možnostech města, v němž své podnikání rozjedete.
 • Celkově investovaný čas od obdržení CV až po zahájení provozování franšízy se pohybuje od 45 do 90 dnů.

Základní požadavky

 • Podnikatelského ducha
 • Smysl pro provozní dokonalost
 • Empatii k práci i jednání s lidmi
 • Klienty a koncové zákazníky mít na prvním místě za všech okolností.
 • Předchozí zkušenost s vedením kurýrního týmu je výhodou, ale ne podmínkou.

Informace o franchisorovi

PROROZVOZ s.r.o.

K Žizkovu 7 190 00 Praha 9 — Vysočany

+420 777 956 728

info@prorozvoz.cz

prorozvoz.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jan Kryštof

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Prorozvoz .

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je PROROZVOZ s.r.o. (K Žizkovu 7 190 00 Praha 9 — Vysočany). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Prorozvoz a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na prorozvoz.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.