GRS Graffiti Removal System

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Nejlepší a nejúčinnější systém odstraňování graffiti na světě!

Na konci roku 2016 jsme čelili příležitosti ke spolupráci s našimi australsko-americkými partnery z World's Best, která vyrábí nejlepší odstraňovače graffiti na světě. Tímto způsobem jsme získali v této oblasti neocenitelné zkušenosti a díky kompletnímu know-how systému GRS - Graffiti Removal System - jsme schopni nabídnout městům, správcům nemovitostí a vlastníkům nemovitostí bezkonkurenční řešení v oblasti prevence proti účinkům graffiti vandalismu. Jsme připraveni vám poskytnout řešení pro odstranění graffiti. Váš tým kompletně vybavíme zařízením pro odstraňování graffiti. Díky reakcím našich klientů a vlastních zkušeností víme, že můžeme vyhrát boj proti vandalům.

Jak to funguje

Jedná se o snadno naučitelnou metodu, která zahrnuje použití biologicky rozložitelných látek v kombinaci s ekologickou technikou čištění. Mnoho našich výrobků bylo navrženo tak, aby fungovaly dobře v suchém australském klimatu a splňovaly místní přísné předpisy o ochraně vodních zdrojů.

Díky tomu nemusíte pro čištění některých typů povrchů pomocí našich přípravků opláchnout vodu, a pokud ano, jen malé množství, nízký tlak, pomocí tlakové myčky. Naše výrobky jsou proto schváleny pro použití na površích historických budov po celém světě, jsou také doporučovány pro použití v přírodních rezervacích.

Povrchy, které vyžadují ochranu nebo jsou umístěny v místech, kde jsou časté útoky umělců graffiti pokryty odolnou vrstvou proti graffiti. Toto preventivní ošetření umožňuje opakované odstranění graffiti bez nutnosti nanášet novou vrstvu ochranného povlaku.

Proč podnikat s GRS

 • Nejúčinnější způsob boje proti nelegálním graffiti
 • Jsme schopni vybavit a vyškolit tým profesionálů a dobrovolníků
 • Naučíme vás, jak odstranit graffiti z jakéhokoli povrchu.
 • Tvůrcům street artu nabízíme příležitost revitalizovat a chránit svá díla.
 • Stavební plochy pokryjeme ochranným nátěrem rychle a za atraktivní cenu.
 

Vlastní provozovny

2 ČR a SR

Franšízové provozovny

5 ČR a SR

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Kompletní vybavení pro odstraňování graffiti (pračky a prací prostředky a impregnace).

 • Profesionální praktická školení o tom, jak odstranit graffiti z jakéhokoli povrchu a jak oživit a chránit povrch před dalšími útoky vandalismu.
 • Technologie a čisticí prostředky za bezkonkurenční ceny
 • Podpora v oblasti marketingu, webových stránek, propagačních materiálů atd.
 • Firemní know-how
 • E-mailová a telefonická podpora, poradenství, technické konzultace

Potřebná počáteční investice

cca 100 tisíc Kč - poplatek za vybavení a kompletní chemický balíček.


Základní požadavky

 • Vlastní obchodní činnost.
 • Vlastní kombi/ minivan/ van.
 • Zaměření na úspěch.
 • Profesionálně vykonávané služby.

Informace o franšízorovi

URBAN FLOW S.R.O.

Nový Zlíchov 3172/6, 150 00 Praha 5

+420 777 191 877

info@grs-graffiti.pl

grs-graffiti.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Filip Ševčík

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo GRS Graffiti Removal System.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.