Hopp

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Oceněná franšíza flotily elektrických koloběžek Hopp na klíč. Přiveďte do svého města dopravu s nulovými emisemi. Až 80 % dostupného financování se Start HoppTM. 

Profil:
Možnosti franchisingu dostupné podnikatelům, kteří mají zkušenosti s podnikáním.

Hlavní důvody, proč se stát franšízantem Hopp

 1. Řešení na klíč s trvalou odbornou podporou a asistencí
 2. Nízká investice s dostupným financováním Start-HoppTM
 3. Oceněná spotřebitelská a servisní aplikace
 4. Váš provoz může být spuštěn během týdnů

Připojte se k Hopp týmu motivovaných podnikatelů a staňte se součástí naší globální franchisové ​​sítě. Přečtěte si o výhodách vlastnictví frachisy elektrických koloběžek Hopp ještě dnes.

Franchisové provozovny

Přes 50

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Odbornost na ohromně rostoucím trhu
  • Podílejte se na našem úspěchu, protože děláme vše, co je v našich silách, abychom pomohli vašemu podnikání růst. Náš jedinečný obchodní model vám umožňuje osamostatnit se na trhu, o kterém se předpokládá, že do roku 2031 dosáhne 500 miliard dolarů.
 • Záznam úspěchu
  • Vaše operace, náš osvědčený obchodní model. Narodili jsme se na Islandu a nyní působíme po celém světě a naše technologie byla postavena podle islandských standardů kvality. Od mrazivých severských zim až po spalující středomořská léta, naše robustní flotily e-skútrů ujely více než 10 000 000 kilometrů v každém klimatu díky naší oceňované aplikaci.
 • Cesta k finanční nezávislosti
  • Nabízíme komplexní financování zahájení vašeho provozu. Náš model s vysokou odměnou a nízkými investicemi umožňuje podnikatelům, kteří mohou přivést ke stolu své obchodní znalosti, spíše než osobní rizikový kapitál. Mnoho našich operátorů zaznamenalo návratnost investic v 1. roce.
 • Život s Hopp
  • Spusťte franchisu Hopp a získejte zpět svobodu a flexibilitu ve svém pracovním životě. Mnoho majitelů franšíz deleguje každodenní údržbu a provoz na mladší zaměstnance, což jim umožňuje minimální interakci se stálým zdrojem průběžného příjmu.
 • Certifikáty zelené jako naše skútry
  • Hopp jsou 100% uhlíková čistá nula od výroby až po provoz, a protože každá jízda produkuje 0 gramů CO2 na osobokilometr, zanecháváme za sebou čistší planetu s každou cestou. Můžete tedy bojovat proti klimatickým změnám a zároveň provozovat ziskové a naplňující podnikání a uživatelé vaší franchisy se budou pohybovat po vašem městě, aniž by zanechali uhlíkovou stopu.
 • Nastartujte změnu ve svém městě
  • Více než polovina cest autem je kratší než 8 km, zní to jako příležitost? Přidejte se k dopravním prostředkům ve vašem městě zavedením služby, která usnadňuje mobilitu tam, kde tradiční dopravní služby selhaly. Staňte se místním hrdinou a řešte problémy s dopravou ve vaší oblasti a zlepšujte každodenní život pro přátele, rodinu a sousedy.

Technika, která funguje, skútry, které se pohybují a hotovost v bance od prvního dne. Náš franchisový model na klíč nabízí až 80% financování kvalifikovaným kandidátům, regulační pomoc, provozní podporu a přístup k naší oceňované servisní aplikaci.


Potřebná počáteční investice

 • Poplatek za zahájení franchisy - 5 000 USD (cca 110 tis. Kč)
 • Minimální investice - 25 000 USD (cca 550 tis. Kč)
 • Měsíční poplatek - 18 % z čistého výnosu
 • Náklady na dopravu a DPH nejsou zahrnuty

Základní požadavky

Koncepce
Nejsou nutné žádné zkušenosti Nabízíme odborné poradenství a podporu od začátku do konce, které vám pomohou překonat jakékoli logistické nebo regulační překážky, aby vaše podnikání mohlo začít fungovat již za 2 týdny.

Začněte podnikat od začátku
Vy řídíte místní provoz a my se postaráme o zbytek. Náš globální/místní obchodní model vám umožňuje využívat výhody odborného vedení a přístupu ke sdíleným zdrojům; od brandingu a marketingu po IT podporu, mechanické instrukce, pokyny a další.


Informace o franchisorovi

Hopp

Nóatún 17, 105 Reykjavík, Iceland

+354 792 5959

paula@hopp.bike

Hopp.bike

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Paula Sagan

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Hopp.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Hopp (Nóatún 17, 105 Reykjavík, Iceland). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Hopp a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na Hopp.bike.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.