Mexx Reality s novým majitelem
Poloviční podíl v realitní kanceláři Mexx Reality získala investiční skupina Natland Group
Investiční společnost Natland Group získala poloviční podíl v realitní společnosti Mexx Reality. Podíl v Mexx Reality koupila od Jiřího Seböka, který byl společně se Zdeňkem Macháčkem. Natland, který se podílel na řadě residenčních projektů, podle svého vyjádření není strategickým partnerem, ale vstup do realitní firmy chápe jako finanční investici. Informaci přinesly Hospodářské noviny.
Urychlí se projekty?
Obě strany uvedly, že vstup finanční společnosti znamená především urychlení připravovaných projektů a rychlejší expanzi realitní kanceláře. Ta svou pobočkovou síť spravuje prostřednictvím franchisingu. Mexx Reality jsou jednou z nejvýznamnějších realitek hlavně v Praze. Na trhu působí od roku 2000. V současnosti mají deset poboček. Partnery hledají například pro města Jihlava, Pardubice, Zlín nebo Olomouc.
Další koncepty ze sektoru reality a správa nemovitostí
Nejnovější zprávy
Zobrazit vše
Muž, který pomohl Arby’s, přebírá Pizza Hut
Slavnou franšízu čeká další etapa. Nový vlastník chce obnovit růst značky i její silnější pozici na trhu.
ReFresh Bistro za hranicemi škol
O novinkách, spolupráci s franšízanty i plánech dalšího rozvoje mluví generální ředitelka Kateřina Krampera.
Růst střídá efektivita
Naturhouse mění strategii. Místo expanze sází na zisk a stabilitu. Změny jsou patrné v zahraničí i v Česku, kde je síť otevřená novým franšízantům.
Pizza Comeback startuje franšízu
Po šesti pobočkách plánuje první expanzi do 100 km od Prahy, kde má pod kontrolou logistiku i kvalitu. Koncept stojí na čistém delivery modelu.
