O franchise v Bratislavě

Vstup na výstavu je pro registrované návštěvníky zdarma.
Pátek
20.09.2013
Na konci října se na Slovensku uskuteční Medzinárodná výstava pre podnikanie a franchising. Portál Franchising.cz bude u toho.
 

Od středy 30. do čtvrtka 31. října se v bratislavském Palffyho paláci uskuteční první ročník Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising na Slovensku. Během těchto dnů se dle očekávání pořadatelů návštěvníkům představí kolem 30 franchisových konceptů ze Slovenska, České republiky nebo Rakouska. „Našim cílem je přinést na slovenský trh kvalitní setkání odborníků a firem z oblasti franchisingu. Přejeme si, aby tato specializovaná výstava spojená s konferencí a prezentací firem posílila a zkultivovala slovenský trh a také podpořila obor jako celek,“ říká prezident Slovenské franchisingové asociace Jozef Šétaffy.

Výstava a jí provázející doprovodné konference přinesou návštěvníkům, kteří mají vstup na tuto akci zdarma, řadu informací týkající se například financování a rozvoje podnikání, vzdělávání, odborné přípravy či coachingu pro začínající podnikatele. Díky nim tak návštěvníci získají rady, které jim mohou zkrátit cestu od rozhodnutí podnikat k vlastnímu podnikání.

Součástí projektu bude také doprovodný program, který bude doplňovat jednotlivé prezentace vystavujících subjektů a který bude probíhat po celou dobu výstavy přímo na výstavní ploše a přilehlém sále. Zde bude možné vyslechnout různé referáty a prezentace, navázat užitečné kontakty, zúčastnit se diskuzí a osobně poznat odborníky a poradce nejen z franchisového podnikání, ale i z dalších oblastí. K dispozici vám budou jak zástupci franchisových systémů, tak i experti na řadu odborných témat.

Výstava je organizovaná za podpory Slovenské franchisingové asociace, která se stala hlavním partnerem výstavy.