Master franchisová show v Praze

Akce Master franchisová konference se bude konat 11. listopadu v Praze. Bude součástí mezinárodní akce Road Show Europe 2014, která se uskuteční ještě v Paříži, Düsseldorfu a Barceloně.
Pondělí
13.10.2014
V Praze se bude 11. listopadu konat Master franchisová konference. Představí se zde master-franchisové koncepty, které hledají partnery pro expanzi v Česku a na Slovensku.
 

Díky globálnímu trhu mohou společnosti expandovat i do cizích států a prosadit se tak na nových trzích. Příležitost pro podnikatele zjistit, jaké franchisové koncepty směřují na náš trh a hledají master-franchisanty, dá akce Master franchisová konference 2014, která se bude konat v Praze v budově OKsystem na Pankráci ve dne 11.listopadu. Na akci se představí 12 až 15 systémů z mnoha zemí Evropy.

Konference bude součástí akce nazvané Road Show Europe 2014, kterou pořádá mezinárodní organizace Franchise Pool International (FPI). V rámci této road show se ve 4 evropských městech - Barceloně, Paříži, Düsseldorfu a v Praze -  představí úspěšné mezinárodní franchisové systémy, které mají v plánu expanzi do dalších evropských zemí a získat zde své nové master-franchisové nebo franchisové partnery. V Praze organizuje tuto konfrerenci společnost  Avex systems, která je členem FPI a zastupuje zde Českou a Slovenskou republiku.

"Je to velká příležitost pro české a slovenské podnikatele, jak získat nejen informace o prezentovaných franchisových konceptech, které se zde představí, ale současně i možnost osobních setkání se zástupci některých systémů. Dále zde mohou tito zájemci konzultovat různé otázky franchisového podnikání s přítomnými odborníky a poradci," a poradci dodává Aleš Tulpa, franchisový poradce ze společnosti Avex systems.

Příležitost i pro naše franchisy

Ovšem zkrátka nezůstanou ani české a slovenské franchisové koncepty, které by chtěly vstoupit na trhy, v kterých se bude Road Show Europe 2014 konat. Tyto systémy se mohou rovněž této akce zúčastnit a představit v uvedených městech své koncepty, pokud mají zájem o expanzi na německý, francouzský a španělský trh.

Poradenská společnost PROFIT system bude prostřednictvím portálu Franchising.cz a magazínu Vlastní firma FRANCHISING mediálním partnerem akce. Zájemci se mohou přihlásit na stránkách http://www.master-konference.cz. Pokud se zájemci přihlásí do 24. října, získají 50% slevu.