Společnost UniCredit Bank má v Česku 151 bankovních poboček, z nichž třetinu řídí její partneři prostřednictvím licence.
Středa
18.02.2015
Dvouciferné růsty zaznamenala loni firma UniCredit Bank ČR a SR. Čistý zisk jí vzrostl o více jak 50 %.
 

Společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia vykázala za rok 2014 předběžný konsolidovaný čistý zisk ve výši 4,9 miliardy korun. V porovnání s předloňským rokem se zisk zvýšil o více jak 55 %. Čistý výnos z úroků rostl též dvouciferně, konkrétně o 41,5 % na 10,05 miliardy korun. Banka zvýšila i výnosy z poplatků a provizí, ty loni skončily na cifře 3,6 miliardy korun.

Předběžné konsolidované výsledky za rok 2014 považujeme za výborné. Výnosy vzrostly nejenom vzhledem k neustále se zvyšující klientské základně a rozvoji obchodu, ale také díky optimalizaci nákladů naší bankovní skupiny,“ dodal Gregor Hofstaetter-Pobst, finanční ředitel UniCredit Bank. Společnost také upevňovala pozici na obou trzích v Česku a na Slovensku a otevírala další pobočky jak vlastními silami, tak pomocí partnerů. Partnerských kanceláří UniCredit Bank Express se v Česku nachází 51.

Banka UniCredit Bank si také zakládá jako ostatní banky o podporu malých a středních podnikatelů. Tento týden oznámila nabídku kontokorentního úvěru pro malé a začínající podnikatele. „Aktivně hledáme způsoby jak podpořit drobné podnikatele a živnostníky na základě analýzy jejich skutečných finančních potřeb. Jsme přesvědčeni, že díky možnosti získat rychle kontokorentní úvěr podpoříme naše klienty při dosahování jejich obchodních cílů,“ říká Jiří Daneš, manažer segmentu Small business UniCredit Bank.

Pro zřízení kontokorentního úvěru s maximální výší 150 tisíc korun nebudou zájemci potřebovat ručení ani předkládat daňové přiznání. Jedinými podmínkami pro nové i stávající klienty je délka podnikání minimálně tři měsíce a dostatečná výše obratu na podnikatelském účtu.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012