Společnost Partners chce zvýšit počet poboček Partners market až na 100 v letošním roce. To odpovídá asi 4 novým pobočkám měsíčně.
Úterý
24.02.2015
Firma Partners cílí na rozšíření svých míst Partners market fungujících na bázi franšízy. Strategií je zde řešit vše na jednom místě.
 

Doba pokročila a pomalu se vše vyřizuje online, nicméně i přesto Češi na kamenné pobočky nedají dopustit. Nejlepší by pro ně bylo vyřídit vše na jednom místě. I to je důvod, proč společnost Partners v roce 2012 představila model poradenské a bankovní pobočky Partners market, který rozvíjí podobně jako franšízu. Aktuálně firma v síti provozuje 50 těchto partnerských míst. Hodlá se zaměřit na jejich větší expanzi.

Místa Partners market v loňském roce zaznamenala obrat za 85 milionů korun a uzavřelo se zde přes 21 tisíc smluv. „Průměrný obrat 10 největších poboček dosáhl loni 2,5 milionu korun,“ dodává generální ředitel společnosti Partners Petr Borkovec. Strategií na rok 2015 je provozovat v síti 80 až 100 hotových či rozbudovaných poboček Partners market, které by měly dosáhnout obratu 190 milionů korun.

Že to firma Partners s partnerskými místy, kde budou klienti vyřizovat různé pojišťovací i bankovní produkty na jednom místě, myslí vážně, dokazuje i vytvoření nové pozice ředitele projektu Partners market, kterou bude řídit Richard Kouba. „Těmito pobočkami se Partners podařilo pokrýt mezeru na trhu. Do budoucna počítáme s další expanzí projektu. Cílem je vybudovat 200 až 250 center Partners market v Česku. Záležet bude na obsazenosti regionu,“ dodává Richard Koubek.

Společnost Partners nehledá partnery jako investory, ale chce mít podnikatele, kteří se budou o pobočku starat. Potenciální partner musí na začátku disponovat kapitálem ve výši minimálně 500 tisíc korun. „Chtěli bychom se zaměřit na hledání partnerů především v regionu jižních Čech,“ doplňuje Petr Borkovec.

Firma Partners si také nechala udělat průzkum Češi a finanční pobočky, kde zjistila, co lidem vadí na pobočkách finančních institucí. Až 90 % lidí navštěvuje pobočku, kde řeší sjednání či zrušení finančního produktu, případně aktualizaci smluv. Nejvíce klientům vadí čekání ve frontách, málo soukromí a ocenili by také vstřícnější personál.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012