Praxe v oboru pojišťovnictví, registrace u ČNB a ochota do svého podnikání investovat zrhuba 100 tisíc korun. To jsou hlavní předpoklady k přijetí do sítě pojišťovacích makléřů Insia.
Pátek
19.06.2015
Svoboda rozhodování a samostatnost byly tím hlavním motivem, proč se Artur Petržilka rozhodl podnikat.
 

Při výběru vhodného oboru podnnikání se rozhodl pro oblast pojišťovnictví. Momenteálně tak se svojí  pojišťovací kanceláří v Praze 9 funguje pod značkou INSIA. „Chtěl jsem samostatnost ve svém životě, svobodu rozhodování. Prostě jsem nechtěl mít nad sebou manažera,“ vysvětluje motiv pro rozjetí vlastního byznysu Petržilka.

Do sítě Insia se zapojil před čtyřmi lety a není doba, kdyby tohoto rozhodnutí litoval. „Stále se mi daří a můj byznys pozvolna roste,“ hodnotí výsledky své kanceláře Petržilka, který je dnes součástí jedné z největších sítí pojišťovacích makléřů ve střední a východní Evropě. Ta v České republice a na Slovensku čítá více než 1600 registrovaných členů sítě, což jí umožňuje dobře pokrývat území obou států.

S rozvojem prostřednictvím partnerů začala Insia před deseti lety. V tomto duchu má v plánu svou síť zvětšovat i nadále. Stále tak hledá partnery, kteří by chtěli do sítě vstoupit a těžit tak výhod ze zavedného konceptu, který na našem trhu působí již delší dobu.

Počáteční investice ve výši zhruba 100 tisíc korun je určena na vybavení kanceláře a označení prostor.  Žádné další platby nejsou při startu podnikání nutné. Následně franšízant platí mateřské společnosti pouze poplatek odvozený z podílu z tržeb. Zájemce o to být součástí konceptu Insia nesmí zapomenout na dva základní požadavky sítě jejichž splnění je podmínkou přijetí. Tou první je registrace u České národní banky a tou druhou minimálně dvouletá praxe v oboru pojišťovnictví.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012