Partneři podle Martina Hrůši získávají pomoc při oslovování klientů a od regionálních manažerů i pomoc s vedením pobočky. Mají navíc k dispozici silné IT, softwarové a marketingové zázemí, které jim zjednodušuje podnikání.
Úterý
23.08.2016
Centra pro finanční poradenství Partners market aktualizovala operační manuál. Modelem byly kanceláře dosahující obratu přes půl milionu korun.
 

Uspět v sektoru financí je z důvodu velkého množství poradenských společností tvrdý oříšek. Pokud se ale spojí know-how s pečlivým výběrem kvalitních kandidátů, může se koncept v silné konkurenci prosadit. Mezi firmy působící v tomto oboru patří poradenská společnost Partners, která podle interních dat rostla během posledního půl roku o desítky procent. Kromě získávání klientů, kterých je nyní přes půl milionu, se jí rovněž daří obsazovat pobočky vlastní i ty, které Partners převzala od strategického partnera UniCredit Bank.

Společnost Partners plánuje do budoucna rozšiřovat aktualizovaný operační manuál, který je postaven na know-how nejlépe fungujících poboček s obratem přes půl milionu korun měsíčně. Jelikož existují v rámci sítě pobočky, kde se tento manuál nedaří aplikovat, změnilo vedení firmy strategii ve výběru kandidátů. „Licenci již dnes rozhodně nedostane každý. Vybíráme si osobnosti s kapitálem, které dobře znají svůj region, chtějí osobně řídit pobočku a umí vést lidi. Nemusí být ale z oboru,“ komentuje podmínky udělení licence Martin Hrůša, manažer projektu Partners market.

Systém je kromě zájemců, kteří již v oboru finančního poradenství působili, otevřený i kandidátům mimo svět financí, kterým se již podařilo vybudovat úspěšný byznys a chtějí zkusit něco dalšího nebo pro ty, kteří jsou teprve na počátku své podnikatelské dráhy a rozhodují se, co dál. Začínajícím partnerům pomáhá centrála při výběru lokality a vhodného objektu. Vedení poskytuje i asistenci při tvorbě funkčního byznys plánu a partneři získávají zdarma i podporu při výběru a zaškolení zaměstnanců.

Centrála pro nadcházející rok počítá i nadále s řízenou expanzí do regionů, kde má síť menší hustotu stávajících poboček a velkou klientskou základnu. Pod značkou Partners je momentálně aktivních přes 500 kanceláří, přičemž partnerských poboček je necelých 70.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012