Poradci Broker Consulting sjednali v loňském roce hypoteční úvěry za 9,411 miliardy korun, tedy o 16% více než v roce předchozím a uzavřeli 20 500 smluv na investice.
Středa
31.08.2016
Broker Consulting plánuje do konce roku zprovoznit 17 poradenských center OK Point. Partnery přitahuje synergie finančních služeb.
 

Cestou změny trendu v oblasti finančního poradenství a bankovních služeb se na konci minulého roku vydala společnost Broker Consuting, která prostřednictvím OK Pointů začala provozovat komplexní finanční, bankovní a realitní služby. Do konce roku 2017 se plánuje vybudovat celkem 70 poboček OK Pointů, kde budou dva až tři stálí zaměstnanci, samoobslužná zóna a bankomaty.

Aktuálně je v provozu šest obchodních míst a na začátku září se počítá s jedenácti. „Ke konci roku 2016 předpokládáme 17 zprovozněných poboček. Z pohledu našich předpokladů a úvah koncept ve všech základních aspektech plní očekávání,“ komentuje rozšiřování sítě manažerka podpory prodeje Kateřina Štanclová.

Díky efektivnímu procesu výstavby obchodního místa, která dokáže zredukovat náklady na vybudování OK Pointů zhruba na jeden milion korun, eviduje vedení firmy převis poptávky ze strany potenciálních kandidátů. Dalším faktorem, který příznivě stimuluje zájem ze strany potenciálních kandidátů je nezávislý koncept stojící na platformě transakčního bankovnictví mBank, doplněného o bankovní služby napříč celým sektorem a navazujícími finančními a realitními službami. Koncept tak podle Kateřiny Štanclové přináší provozovateli prostor pro maximalizaci výnosu bez ohledu na momentální strategii finančních institucí.

Prázdninové měsíce byly pro management firmy ve znamení intenzivních příprav inovací v produktové nebo procesní rovině, jejichž zahájení se chystá na začátek září. Plnění strategických plánů společnost Broker Consulting plně zaměstnává, proto zatím otázka otevírání poboček v zahraničí není aktuální.  


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012