Podstatou OK POINTů je možnost sjednat si za spolupráce s poradcem produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí. Budoucí franšízanti musí proto detailně znát svůj region a být schopni využít obchodních vazeb. Podmínkou je i trestní, finanční a morální bezúhonnost.
Úterý
28.02.2017
Franšízy OK POINT společnosti Broker Consulting a mBank sahají již do 12 krajů. Návratnost investice milion korun je 6 měsíců.
 

Svůj třináctý OK POINT otevřela finančně poradenská firma Broker Consulting spolu s mBank. Do konce roku plánují počet stávajících poradenských kanceláří ztrojnásobit. Nová pobočka v Třinci se může pochlubit moderními technologiemi, které usnadňují zákazníkům orientaci ve finančních produktech a službách společnosti Broker Consulting. Kromě kompletní produktové nabídky je v novém OK POINTu i zbrusu nový moderní bankomat.

"Otevření 13. pobočky je pro nás dalším krokem k dosažení letošního cíle, kterým je 35 fungujících OK POINTů po celé České republice. Výhledově bychom tento cíl chtěli ještě ztrojnásobit,“ říká Jan Lener, ředitel komunikace Broker Consulting. Franšízový koncept OK POINT spojuje 3 služby: finanční, bankovní a realitní. Mezi jeho klientelu tak patří rodiny, firmy, i jednotlivci.

Centrála poskytuje partnerům kromě knoh-how také například kompletní individuální marketingovou kampaň v místě působení jednotlivých OK POINTů. Franšíza OK POINTů umožňuje tvořit pasivní příjmy díky jedinečným systémům odměn za servis a péči o klienty. Konkrétní postupy a čísla však kvůli konkurenci nezveřejňuje.

Součástí více než 100 center

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Do výčtu produktů a služeb Broker Consulting patří například založení účtu bez poplatků, sjednání spoření, investic, či hypotéky. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje v tuto chvíli přibližně 1200 finančních konzultantů v celkem více než 100 klientských centrech a kancelářích.

OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven, aniž by museli navštěvovat několik různých institucí. Svým klientům přináší společná značka firem Broker Consulting a mBank jako přidanou hodnotu naprostou nezávislost a svobodu rozhodování při výběru finančních produktů.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012