Franšíza pro dobré manažery

Vše na jednom místě / OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek.
Středa
04.07.2018
Pobočková síť Broker Consulting a mBank se rozrostla v Jihlavě o svůj již 40. OK POINT. Vstupní investice činí maximálně 1,5 milionu korun.
 

OK POINT letos otevřel již 10 nových poboček. Celkem již 40. OK Point sítě Broker Consulting a mBank zahájil provoz v červnu na rohu Masarykova náměstí v Jihlavě. „Cílem pro letošní rok je oslavit Vánoce s padesátkou otevřených OK POINTů. Momentálně máme před otevřením další tři OK POINTy – dva v Praze a jeden ve Frýdku-Místku a další tři až čtyři ve fázi rozpracovanosti,“ uvádí manažer projektu OK POINT Radim Štantejský. 

Franšízový koncept OK POINT spojuje 3 služby: finanční, bankovní a realitní.​ “Kromě produktů našeho strategického partnera mBank nabízíme produkty všech bankovních domů na trhu a navíc i realitní služby, investice a dlouhodobé finanční plánování. Tím se lišíme od klasických bank i dalších konkurenčních projektů," dodává jihlavský franšízant Lukáš Navrátil.

Druhá kariéra

Investice do otevření vlastní pobočky dle informací společnosti Broker Consulting nepřesahuje 1,5 milionu korun a zahrnuje především vybavení pobočky a stavební úpravy v souladu s jednotným designovým konceptem Broker Consulting a mBank. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací, hledající druhou kariéru. Návratnost vstupních investic se pohybuje obvykle kolem jednoho roku. 

Jaké podmínky musí splňovat uchazeč o franšízovou licenci? Měl by detailně znát svůj region a prokázat shopnost využít obchodních vazeb a rozvíjet síť kontaktů k pokrytí obchodních příležitostí v dané lokalitě. Musí mít dostatečný finanční kapitál, podnikatelské myšlení, motivaci k podnikání a dovednosti a zkušenosti potřebné k vedené obchodního místa.


Non stop služba / Součástí každého obchodního místa jsou také tzv. vkladomaty. Ty umožňují výběry i vklady hotovosti s non-stop provozem. Průměrná vložená částka dosahuje 16 180 korun.
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank

Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012