Franchising forum 2018 za dveřmi

Informace o franšíze v Praze / Franchising Forum se letos uskuteční 11. října od 9.30 do 17 hodin v prostorech OKsystem na pražském Pankráci.
Středa
03.10.2018
16. ročník konference o franšízingu se uskuteční 11. října v Praze. Pořádá jej Česká asociace franchisingu.
 

Konference Franchising Forum 2018 je určena pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále také pro začínající podnikatele, kteří by rádi podnikali pod již zavedenou značkou. Pořadatelem je Česká asociace franchisingu. Hlavním tématem bude „Tuzemský nebo zahraniční koncept? Expandovat nebo si více upevnit postavení na našem trhu?“ Letos akci doplní i Master franchisová konference 2018, která je organizována od roku 2012 a celkem se jí zúčastnilo přes 900 zájemců o franšízing a představeno bylo více než 80 zahračničních franšízových systémů.

Program je rozdělen do několika částí. Návštěvníky uvítá Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu a zároveň master-franšízant španělského konceptu Naturhouse. Účastníci konference se dozví rady, zkušenosti a doporučení z praxe pro jednání se zahraničními franšízovými systémy při nákupu master-licencí nebo individuálních licencí a na co si dát pozor při uzavírání master-franšízových nebo franšízových smluv. Následně budou představeny nové franšízové systémy, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde své nové master-franšízové nebo franšízové partnery.

„Začínající podnikatelé ani zkušení franšízanti by si neměli nechat ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franšízantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franšízovým partnerem a investovat do kvalitních a na trhu prověřených franšízových konceptů,“ míní Jiří Krajča, project manager České asociace franchisingu.

Partnerem akce jsou jsou Komerční Banka, Partners a OK POINT. Více informací získáte zde.


25 let na trhu / Česká asociace franchisingu (ČAF) je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu.