Partners Market

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Ryze česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. zahájila svou činnost v červnu roku 2007 a její hlavní aktivitou je poskytování nezávislého finančního poradenství. Heslem Partners je „Finanční poradenství JINAK“. Partners se zaměřují na kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě poradce. Partners věří v celoživotní partnerství mezi klienty a poradcem Partners a otevřený vztah založený na důvěře.

Po 13 letech od svého vzniku jsou Partners největší finančně poradenskou společností na českém trhu, s více než miliardovým ročním obratem a více než půl milionem klientů. Partners mají v portfoliu exkluzivní nízkonákladové produkty z oblasti pojištění i investic, kvalitní bankovní produkty a služby připravené speciálně a výhradně pro klienty Partners.

Společnost Partners se zaměřuje na zvyšování finanční gramotnosti klientů i široké veřejnosti. Poradci Partners vystupovali například v pořadu České televize „Krotitelé dluhů“ a publikují v předních českých médiích i na finančních zpravodajských portálech společnosti finmag.cz a penize.cz. Partners iniciovali také projekt Den finanční gramotnosti a v neposlední řadě se věnují spolupráci s vysokými školami po celé České republice.

V roce 2013 začali Partners budovat síť kamenných bankovních a poradenských poboček Partners Market a v současnosti mají 92 poboček na atraktivních místech. Vizí společnosti je více jak 200 Partners Marketů po celé republice tak, aby každý klient mohl dostat profesionální a nezávislou finanční službu a náležitý servis.

Partners Market

 • Otevřené dveře k podnikání v perspektivním oboru s úspěšným know-how!
 • Nabídněte bankovní služby, finanční poradenství a finanční produkty od více než 50 finančních institucí na jednom místě.
 • Největší finančně-poradenská společnost Partners vám umožní využít efektivní a prověřené know-how i sílu značky společnosti.
 • Buďte svým šéfem a úspěšným podnikatelem – otevřete ve svém městě pobočku Partners Market poskytující žádané a atraktivní služby. Partners vám ji zřídí a vybaví v luxusním designu, vás a vaše spolupracovníky zaškolí a budou dlouhodobě podporovat ve vašem růstu.

Model fungování

 • Franchisant/Partner má k dispozici celé portfolio finančních produktů a poradenských nástrojů. Znamená to stovky produktů z oblastí spoření, úvěrů, investic, bankovních služeb, životního pojištění, majetkového pojištění, zdravotního pojištění a asistenčních služeb.
 • Franchisant/Partner platí nájem za prostory a jednoho až pět pobočkových pracovníků. S jejich pomocí získává a stará se o kmenové klienty pobočky a dále i částečně o klienty Partners v daném regionu. Ve spolupráci s oddělením péče o klienty v regionech realizuje obchodní kampaně.
 • Franchisant/Partner dostává vysokou provizi, dlouhodobé odměny za péči a bonusové odměny za objem produkce. Dostává leady na klienty pro daný region a zabezpečuje servis klientům, jejichž poradci již nejsou aktivní.

Vlastní provozovny

Praha - centrála

Franchisové provozovny

167

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Silná značka úspěšné společnosti a její renomé
 • Otevření pobočky vybudované ve vysokém standardu a na klíč
 • Široké portfolio produktů od desítek evropských i světových finančních institucí
 • Exkluzivní pojistné a investiční produkty, asistenční služby
 • Kvalitní a prověřený systém úspěšného obchodního vzdělávání pro vás i váš tým
 • Manuály poradenské činnosti a komunikace s klienty
 • Přístup k profesionálním finančně plánovacím nástrojům a CRM systému
 • Analytické zázemí centrály – analýzy, komentáře, srovnávání
 • Marketingová a obchodní podpora centrály Partners (služby call centra pro kampaně, leady na klienty apod.)
 • Štědrý provizní systém s odměnami za následnou péči o klientský kmen
 • Motivační akce, profesní vzdělávání, akciový program společnosti Partners

Potřebná počáteční investice

cca 600 tisíc Kč kapitálu na pokrytí prvních 6 měsíců provozu.


Základní požadavky

 • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
 • Vysoká úroveň obchodních dovedností
 • Dovednosti a schopnosti pro vedení obchodního místa
 • Detailní znalost regionu zamýšleného působení
 • Ochota k dalšímu vzdělávání a osobnímu rozvoji
 • Trestní a finanční bezúhonnost
 • Kapitálové zajištění
 • Zkušenosti z práce v oboru financí přínosem

Pro vybudování franchisy Partners Market je vhodný prostor s výlohami na frekventovaném místě ve městě či spádové obci s počtem obyvatel nad 10 tisíc.

 


Informace o franchisorovi
franchising association

Partners Financial Services, a.s.

Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov

+420 725 461 476

jan.brejl@partners.cz

partnersmarket.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jan Brejl - ředitel pobočkové sítě Partners market

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Partners Market.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Partners Financial Services, a.s. (Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Partners Market a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na partnersmarket.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.