Za byznysem do Polska

Šance na obou stranách / Návštěvníky FRANCHISE EXPO jsou především podnikatelé a majitelé malých a středních podniků, kteří pro sebe hledají franšízovou příležitost. Zájemci o franšízové licence si budou moci opět vybrat z konceptů z celé řady oborů a jejich majitelé budou mít šanci osobně se poznat se svými potenciálními franšízanty.
Středa
04.09.2019
Více než 200 vystavovatelů z celého světa a příležitostí k rozjetí vlastního podnikání. Takový bude 17. ročník mezinárodního veletrhu Franchise Expo ve Varšavě. Získejte vstup zdarma!
 

Ve dnech 17. až 19. října se na největší franšízové akci ve střední a východní Evropě mohou všichni účastníci seznámit s nejnovějšími trendy ze světa franšízingu a také s nabídkou franšízových příležitostí, možná i pro vaše budoucí podnikání. Během tří dnů zaměřených na franšízový byznys mají návštěvníci šanci potkat se s renomovanými odborníky a zástupci jednotlivých konceptů z nejrůznějších odvětví a získat tak cenné informace pro své rozhodnutí, zda vstoupit či nevstoupit do vod franšízového podnikání, případně si rovnou vybrat značku, se kterou spojí svoji budoucnost.

Značky, které se na veletrhu konaném ve varšavském Paláci kultury a vědy představí, nehledají franšízové partnery pouze v Polsku. Objeví se na něm i řada konceptů, které chtějí s franšízou expandovat v celém regionu střední a východní Evropy. Návštěvníkům z Česka se tak například nabízí příležitost seznámit se se zcela novými brandy, které u nás zatím nemají zastoupení. Mohou se tak stát jejich master-franšízovými partnery a pomoci jim s rozšířením konceptu v našem regionu. O tom, jaké šance podnikatelům přináší master-franšízové licence, si můžete přečíst zde.

Mezi vystavovateli bude i americký fastfoodový řetězec Subway, resp. jeho vedení pro celou střední a východní Evropu. Přemýšlíte-li tedy o pořízení licence této světoznámé značky, využijte toho, vypravte se do Varšavy a zjistěte, jaké podmínky spolupráce Subway momentálně na českém trhu nabízí. „Návštěva takové akce je vždy pro zájemce o franšízové podnikání velkým přínosem. Možnost osobně se seznámit s představiteli sítě a zeptat se napřímo na informace, které vás zajímají, je často nenahraditelnou formou prvního kontaktu,“ říká Lenka Nováková, konzultantka poradenské společnosti PROFIT system.

Součástí akce jsou kromě prezentace jednotlivých vystavovatelů také odborní workshopy, přednášky expertů na franšízing. Proto si ve svých diářích rezervujte datum 17. až 19. října a rozšiřte si svoje vědomosti ze světa podnikání a franšízových licencí a konceptů. Aktuální a definitivní seznam vystavovatelů najdete v průběhu září na webových stránkách veletrhu http://franchiseexpo.pl/.

Pořadatelem je největší mezinárodní poradenská společnost PROFIT system®, která  v České republice provozuje portál Franchising.cz a je organizátorem úspěšného Veletrhu franchisingu 2017, který proběhl 15. listopadu v rámci Týdne podnikání.

Chcete se přidat a prezentovat svou značku na FRANCHISE EXPO ve Varšavě nebo chcete navštívit veletrh zdarma? 

Kontaktujte nás na redakce@franchising.cz a získejte promo kód k volnému vstupu.


Vysoká návštěvnost / V minulých letech se varšavského Franchise Expo zúčastnilo okolo 7 tisíc lidí z řad stávajících či budoucích podnikatelů. Některým z nich se díky této šanci změnil život a rozjeli svůj vlastní byznys. I letos pořadatelé očekávají takto vysokou návštěvu.

Populární na fóru

Franšíza - co to je?

Taky bych chtěl začít podnikat a nemám s tím skoro žádné zkušenosti. O franchisingu jsem si dost přečetl na https://ideaclub.cz/slovnik-pojmu/franchising a příjde...

1 komentář(e)
posledni 18.11.2019
Ochranné známky je třeba kontrolovat

Má někdo zkušenost s monitoringem ochranných známek? Našel jsem www.ipdefender.eu a je bezonkurenčně nejlevnější i se zdarma verzí do 3 ochranných známek a má...

1 komentář(e)
posledni 06.05.2019
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
S riziky počítáme

Od ELKO EP prakticky denně odebíráme relé do rozvaděčů. Ale měl jsem za to, že jsou známí pouze na českém trhu. Teď jsem mile překvapen, že je i...

1 komentář(e)
posledni 13.06.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017
Radim Jančura: Podnikání je o překážkách

Pan Jančura není žádný superhrdina ani Mirek Dušín, jediné co se mu podařilo je vyplnit mezeru na trhu a z toho profitovat. Osobní zkušenost mě přesvědčila, že...

2 komentář(e)
posledni 11.02.2017
Návrat zahraničních značek

Franchising jako téma na Radiožurnálu :-) (cca 18:30) http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3335349#

1 komentář(e)
posledni 16.03.2015