Finance i reality na jednom místě

Kandidát na franšízanta / Podle projektového manažera OK Pointu Radima Štantejského stále je potenciál pro další rozšiřování. V současné době nabízí společnost Broker Consulting možnost otevřít si vlastní franšízu a podnikat ve financích a realitách ve více jak 25 lokalitách.
pondělí
23.03.2020
Franšíza OK Point bude dále růst. K dispozici je minimálně 25 volných lokalit.
 

Franšízové pobočky OK Point, za nimiž stojí společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank a Moneta Money Bank, nenabízí jen služby v oblasti finančního poradenství. Pod jednou střechou totiž propojují finanční služby s těmi bankovními a i realitními. Franšízantům toto propojení přináší na jedné straně zájem klientů z více oblastí, na druhou stranu pak bezpečnější podnikání díky rozložení rizika do více segmentů.

A ze zkušeností franšízantů vyplývá, že výše zmíněné propojení klienty zajímá. „OK Pointy vyplnily díru na trhu, která zde byla. A přitom finance a reality mají k sobě velmi blízko. Vidím to denně u nás na pobočce, kdy právě tyto oblasti s klienty řešíme,“ říká Martin Prais, ředitel OK Pointu v Plzni.

Nové bydlení většinou řeší mladé rodiny. Těm pak nejvíce vyhovuje, že se o vše postará jeden člověk a pomůže jim s výraznou životní změnou, která nebývá vždy jednoduchá. Příkladem může být mladá rodina se dvěma dětmi, která se obrátila na OK Point Blansko. „S manželi jsme probírali jejich finanční možnosti a zjistili jsme, že jejich vlastní finanční zdroje na koupi vysněného družstevního bytu 4+1 v centru Blanska nestačí. Bylo tedy třeba najít řešení, které by jim umožnilo získat hypoteční úvěr. A to včetně zajištění ručení nemovitostí za něj, které je v případě družstevních bytů poměrně složitější,“ prozrazuje ředitelka blanenského OK Pointu Kateřina Vylášková Štoudková.

Investoři „na talíři“

Koncept finance a reality spolu oslovuje i developery. To franšízantům otevírá další obchodní možnosti nejenom v oblasti prodeje rezidenčních bytů, ale i těch investičních. Zkušenosti s tím má například Petr Hofman, franšízant OK Pointu z Hradce Králové. „Jednou z možností budování finanční nezávislosti je investovat do nemovitostí. Developerovi přivedu zájemce, který by standardně o jeho byty vůbec nejevil zájem. A klient ocení, že má konzultanta, díky jehož znalostem a informacím se může bez velkých rizik pramenící z nezkušenosti pustit do investování do nemovitostí. Navíc developerovi postoupíme klienty až po jistotě schválení hypotečního úvěru. Díky dlouhodobé spolupráci s klienty a znalosti jejich finanční situace to dokážeme v řádech dnů,“ vysvětluje spolupráci Petr Hofman.

Franšízový koncept OK Point funguje na tuzemském trhu od roku 2015. Za tu dobu se prostřednictvím spolupráce s franšízanty podařilo otevřít 46 poboček v nejrůznějších koutech naší země.

Zájemce o franšízovou licenci OK Point by měl mít minimálně středoškolské vzdělání. Podmínkou je jeho bezúhonnost a také dostatečný vstupní kapitál na rozjezd podnikání, franšízor požaduje minimálně 300 tisíc korun. Vzdělání v ekonomickém oboru je výhodou, nicméně díky systému školení franšízantů se i lidé „mimo obor“ mohou naučit vše potřebné a dosáhnout úspěchu.

V současné chvíli jsou služby poskytovány i nadále, individuálně, dle jednotlivých poboček v souladu s nařízením vlády a možnostmi franšízantů. Vedení OK Pointu nicméně klientům doporučuje, aby si před návštěvou pobočky ověřili otevírací dobu, případně si domluvili individuální konzultace po telefonu, nebo prostřednictvím videohovoru.


Služby pohodlně / Franšízové pobočky OK Point jsou místem, ve kterém si mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštívit několik různých obchodních míst.

Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012