Najděte svou šanci na podnikání

Příležitost růst / Účast na franšízovém veletrhu je šancí i pro tuzemské franšízové značky, které chtějí vstoupit za hranicemi naší země. Veletrh jim nabízí možnost setkat se s potenciálními franšízanty tváří v tvář.
Čtvrtek
04.08.2022
Koncem října bude Varšava žít franšízingem. V rámci jubilejního 20. ročník největšího franšízového veletrhu ve střední a východní Evropě se představí více než 150 značek.
 

Tradičně se bude největší přehlídka franšízových příležitostí konat ve varšavském Paláci kultury a vědy, a to ve dnech 20. až 22. října. Stejně jako v rámci předešlých ročníků, i letos budou mít všichni zájemci o franšízové podnikání možnost seznámit se s koncepty, které aktivně hledají franšízové partnery pro svou další expanzi, dozvědět se o nových značkách a získat praktické informace o každém z vystavujících se franšízových systémů.

Největší franšízová akce v regionu střední a východní Evropy rok od roku roste. Společností, které přicházejí potenciálním partnerům představit své franšízové ​​nabídky, přibývá a přibývá mezi nimi i zahraničních značek. Letos se očekává více než 150 vystavovatelů.

Pro návštěvníky, kteří uvažují o franšízovém podnikání, je tato akce ideální příležitost setkat se a pohovořit přímo s řadou franšízorů, kteří hledají obchodní partnery nejen v Polsku, ale i v dalších evropských zemích. Během tří říjnových dnů mohou návštěvníci pod jednou střechou porovnat konkurenci, vést desítky rozhovorů a dozvědět se podrobné informace o konceptech, jejich plánech, podmínkách spolupráce a očekáváních od budoucích partnerů.

Bohatá nabídka receptů na byznys i informací

V rámci veletrhu je pořádána řada workshopů a přednášek o franšízingu. Odborníci z této oblasti mohou zájemcům pomoci svými radami a zkušenostmi – počínaje tím, jak vybrat ten správný podnikatelský nápad, až po to, jak určit a ověřit, co franšízor skutečně nabízí. Značky prezentované na veletrhu pocházejí z nejrůznějších oborů. Jsou mezi nimi vzdělávací systémy, které aktivně hledají franšízové ​​partnery v Česku – jako například Edukido nebo Coding Giants.

Organizátorem franšízového veletrhu ve Varšavě je mezinárodní poradenská společnost PROFIT system, která se specializuje na franšízové poradenství v Evropě, včetně České republiky a portál Franchising.pl. Více informací o 20. ročníku veletrhu naleznete zde.


Informace na jednom místě / Varšavský franšízový veletrh navštíví každoročně více jak 7000 návštěvníků. Do Paláce kultury a vědy jdou jak za franšízovými značkami, tak i za „vzděláním“.

Populární na fóru

Česko jako domov pro nové značky

Blbost. Bylo jich skoro dvojnásobek. Viz https://www.retailguide.cz/cs/38-novych-znacek-na-ceskem-trhu/

1 komentář(e)
posledni 08.02.2023
Běžná výše poplatků

Dobrý den, poplatky se vždy stanovují individuálně dle finančních výsledků a výnosnosti daného konceptu, mohou to být % od 2-10% nebo fixní poplatky nebo kombinace...

2 komentář(e)
posledni 28.02.2021
Běžná výše poplatků

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká je běžná výše poplatků. Jedná se o neznámou firmu podnikající na poli zábavy, něco jako lasergame, VR, únikovky. Děkuji za...

2 komentář(e)
posledni 04.01.2021
Franšíza - co to je?

Taky bych chtěl začít podnikat a nemám s tím skoro žádné zkušenosti. O franchisingu jsem si dost přečetl a příjde mi to jako ideální start do podnikání pro...

1 komentář(e)
posledni 18.11.2019
Ochranné známky je třeba kontrolovat

Má někdo zkušenost s monitoringem ochranných známek? Našel jsem www.ipdefender.eu a je bezonkurenčně nejlevnější i se zdarma verzí do 3 ochranných známek a má...

1 komentář(e)
posledni 06.05.2019
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017