Obchodník s cennými papíry CYRRUS, a.s. poskytne 11 franchisových licencí

Firma sídlí od svého založení, tj. roku 1995 v Brně a má pobočku i v Praze a Varšavě.
Čtvrtek
07.10.2010
Nová franchisová příležitost pro velké hráče, již 62. příležitost na vlastní byznys v Katalogu franšíz.
 

Zajímavé franšízové příležitosti jsou licence na soukromé banky, oceňování podniků nebo makléřské služby. Prvním poskytovatelem franšízové licence v oblasti makléřských služeb je společnost CYRRUS, a.s.

„Inspirací pro nás byl zejména polský finanční trh, ve kterém franchisa hraje významnou roli. Předpokládám, že tento trend bude stejný i u nás a my jsme první vlaštovkou,“ říká Jan Procházka, který je zodpovědný za rozvoj CYRRUS, a.s., a zároveň člen poradního sboru vlády NERV.

CYRRUS, a.s. je jedna z největších makléřských společností, která poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích pro individuální i korporátní klientelu. Společnost je jedním z největších českých obchodníků s investičními certifikáty. Zaměřuje se především na burzovní obchody v systému SPAD pražské burzy a obchodování na akciových trzích v Polsku, Maďarsku, Turecku, Německu a USA.

Společnost vznikla v roce 1995. V současné době patří mezi 21 členů burzy cenných papírů v Praze a Varšavě.

Výběr franchisantů

Kandidát na tuto franchisingovou licenci by měl být držitel makléřské licence s výbornou znalostí kapitálového trhu a praxí v obchodování s investičními instrumenty, který má praktické zkušenosti s vlastním úspěšným podnikáním, je vysoce flexibilní, má manažerské schopnosti a dobrou znalost lokálního prostředí.

„Hned na úvod jsme si nastavili velice striktní pravidla výběru franchisantů a odpovídající cenu za užívání naší značky. Franchisant naopak získá certifikáty, licence a připojí se k zavedené značce. Dostane potřebnou analytickou, marketingovou a informační podporu, know-how pro provozování pobočky a pro obchodování se svými klienty, říká Tomáš Krampera, šéf oddělení prodeje služeb CYRRUS, a.s., a spoluautor konceptu.

CYRRUS, a.s. bude poskytovat franchisantovi školení a informační servis. Franchisant bude také využívat softwarové a hardwarové zázemí společnosti, která má již dlouholeté zkušenosti s úspěšným obchodováním na světových trzích.

Vstupní poplatek za franchisingovou licenci pro rok 2010 je 1 milion korun, počáteční investice do vlastní pobočky 0,5 až 1 mil. v závislosti na velikosti a místě, průběžný poplatek 20% z tržeb a 50 000 korun.

První pobočka již v přípravě

CYRRUS, a.s. již má své první zájemce. „Od 1. 9. 2010 se u nás zaučuje první franchisant, který rozjíždí náš pilotní projekt. První pobočka se otevře v Pardubicích“ dodává Krampera. Licence je možné získat také pro města Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ostrava, Olomouc, Teplice, Ústí nad Labem a Kolín.

Další podrobnosti o konceptu CYRRUS, a.s. najdete níže v Katalogu franšíz.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012