"Úspěch každého jednoho partnera je současně naším úspěchem"

pondělí
11.10.2010
říká exkluzivně pro portál FranchisingINFO.cz Radim Štantejský, Franchising Distribution Department Director UniCredit bank Czech Republic, a.s.
 

Proč se UniCredit Bank rozhodla pro franšízu?
Tato forma rozvoje a řízení obchodní sítě představuje pro UniCredit Bank optimální kombinaci mezi potřebnými investičními náklady na straně jedné a cílovým tržním podílem v počtu obchodních míst na území ČR. Vedle finanční efektivity je důležitým prvkem fenomén podnikavosti, tj. partner provozující obchodní místo je podnikatelem a tudíž je pro něj přirozená snaha o co největší obchodní výkon a kvalitní obsluhu klientů. Současně UniCredit lákala výzva v podobě realizace inovativního obchodního modelu, kterým franšízová síť bezesporu na českém trhu je.

Jak dlouho trvaly přípravné fáze?
Za projektem stojí velmi precizní příprava a ošetření veškerých aspektů, které jsou více či méně s implementací tohoto distribučního modelu spojené. Hovoříme tedy o jednoleté velmi intenzivní projektové fázi do okamžiku otevření první franšízy.

Kdy se otevřou první pobočky?
Otevření prvních obchodních míst cílíme na listopad tohoto roku, v prosinci přijdou další. Hlavní vlna je pak připravena na rok 2011.

Co očekáváte od účasti na Franchising foru 2010?
Primárně očekávám dialog vedoucí ke sdílení názorů a zkušeností s provozováním různých franšízových modelů, které provozují jednotlivé společnosti pro distribuci vybraných produktů a služeb. Určitě bude užitečné sdílet aktuální trendy v této oblasti, ať z pohledu nových subjektů vstupujících na trh s tímto konceptem, nebo těch zavedených, které disponují hlubokou zkušeností s jejich provozováním.

Osobní setkání s panem Radimem Štantejským bylo možné ve středu 13.10. na konferenci Franchising forum 2010. Zájemci, kteří se nemohli zúčastnit získají další informace o konceptu UniCredit bank v Katalogu franšíz.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012