Makléři svým klientům zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření a pojištění. V současné době GEPARD FINANCE disponuje 60 obchodními místy.
Čtvrtek
24.03.2011
Franšízová síť GEPARD FINANCE za rok 2010 uzavřela obchody v hodnotě 5 mld. Kč.
 

Na konci roku 2010 pokořila franšízová síť GEPARD FINANCE a.s. magickou hranici 5 mld. Kč, čímž dosáhla svého největšího obchodního úspěchu. Celková produkce společnosti tak za 8 let působení na trhu dosáhla objemu 23 miliard zpracovaných a předaných hypoték do partnerských bank.

Jak uvedl generální ředitel společnosti Ing. Jan Kruntorád: „K tomuto historickému výsledku přispěla profesionální práce našich hypotečních makléřů, neustále se zvyšující povědomí o značce a dobré jméno na hypotečním trhu. I v těžkém období poklesu trhu jsme dokázali růst a zhodnotit naši dlouholetou přípravu na franšízový model obchodní sítě."

Od roku 2009 realizuje společnost své služby prostřednictvím sítě franšízových partnerů a patří mezi nejvýznamnější externí zprostředkovatele úvěrových produktů všech hypotečních bank v ČR. Loni podepsala 16 nových franšízových smluv.

Společnost expanduje i na Slovensku, kde otevřela 19 nových kanceláří. Dalšími zeměmi, do kterých plánuje vstoupit, je Polsko a Maďarsko.


Populární na fóru

Z mateřské do čela franšízy

Myslím si, že když člověk jde tvrdě za tím co chce jednou dělat, tak má před sebou dobrou budoucnost. Přijde mi docela fajn pro lidi bez inspirace, kteří se...

1 komentář(e)
posledni 15.12.2017
Manors group

Cha, ano, úroky byly divné a následně to vedlo k tomu, že už nejsou ani na trhu. :)

3 komentář(e)
posledni 26.01.2015
Finanční injekce

Jsem zvědav, co vznikne po volbách, chudáci živnostníci se tady nemůžou na nikoho spolehnout

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Finanční injekce

Je dobré, že se alespoň banky snaží podnikatelům pomáhat, protože od státu takové možnosti čekat nemůžeme.

2 komentář(e)
posledni 18.09.2013
Spolupráce v partners market

zdravim, mate nekdo nejake zkusenosti s partners marketem? dekuji

1 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Dobrý den, pokud máte jakékoli otázky, prosím pošlete nám mail do redakce a my ho předáme nebo pokud ovládáte angličtinu, ruštinu nebo ukrajinštinu přímo do...

3 komentář(e)
posledni 25.10.2012
Manors group

Hezký den máte někdo bližší info k Manors group??? Nějak se mi nepozdávají jejich úroky na webu??? Díky za odpovědi

3 komentář(e)
posledni 24.10.2012
UniCredit Bank slaví jubileum

Ten koncept je opravdu výhodný, ale jenom pro banku. 90% všech franšízantů unicreditu prodělává - banka neschvaluje úvěry. Franšízant nemá žádné pravomoce a...

1 komentář(e)
posledni 09.10.2012