Maxeco

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

STAŇTE SE NAŠÍM REGIONÁLNÍM PARTNEREM A UDĚLEJTE SI Z TEPLA ZDROJ VAŠICH PŘÍJMŮ

Společnost MAXECO s.r.o. Vám nabízí jedinečnou příležitost podnikání díky novému inovativnímu způsobu vytápění nejen rodinných domů. Náš systém vytápění na bázi infra topných fólií se vyznačuje především bezkonkurenčním pocitem tepelné pohody, rychlou montáží, nízkými pořizovacími a provozními náklady a nulovými náklady na údržbu.

Firma vznikla v květnu 2015. Společníci mají v oboru více než 15 let zkušeností. Kromě České republiky máme pobočky na Slovensku, v Polsku, na Ukrajině a ve Španělsku. Zkušenosti s našimi službami, produkty a technologií má více než 2000 spokojených zákazníků. V roce 2021 jsme získali cenu poroty v soutěži Franchisa roku a Výroční topenářské uznání od Cechu topenářů a instalatérů.

Naším cílem je vytvořit síť regionálních partnerů, která pokryje celou Českou republiku. Nyní hledáme regionálního partnera pro Královéhradecký, Liberecký a Pardubický kraj.

Jak to funguje v praxi

 • Centrála MAXECO vytváří strategii a zajišťuje technickou, právní a marketingovou podporu prodeje
 • Náš partnerský systém nevydělává na poplatcích, ale na prodeji topných systémů. Výše profitu se odvíjí z hodnoty objednaných komponentů topného systému MAXECO a poskytuje se ve formě slev
 • Regionální partner organizuje realizaci zakázek, profituje na obratu ze všech zakázek v regionu, funguje samostatně a má 5 let exkluzivitu pro dané území s možností bezplatného prodloužení na další období
 • Instalaci topných fólií provádějí vyškolení a certifikovaní montážní partneři MAXECO
 • Regionální partner získává zakázky svou činností, z centrálního marketingu, od montážních partnerů a od zprostředkovatelů v regionu
 • Regionální partner získává ke spolupráci další zprostředkovatele a montážní partnery a sám si s nimi domlouvá výši provize

V čem je naše technologie jedinečná :

Žádný kotel, žádné radiátory, jen tenké pásy fólie do podlahy nebo do stropu

Většina topných systémů vyžaduje instalaci několika těles (kotle, tepelná čerpadla, radiátory), které je nutné servisovat, zabírají prostor a často kazí vzhled interiéru. Náš topný systém tvoří jen tenké pásy fólie a ovládání pomocí termostatů nebo aplikace v telefonu.

Dokonalý tepelný komfort

Většina klasických otopných soustav využívá fyzikální jev nazývaný konvekce, který označuje proudění tepla prostřednictvím kapaliny nebo vzduchu. Při konvekci dochází ke ztrátám a zpoždění. Infra topné folie konvekci nevyužívají. Předávají energii infračerveným zářením, tj. sáláním. U tohoto fyzikálního jevu dopadá energie na předmět, který je ohříván okamžitě, bez časového prodlení a se zanedbatelnými ztrátami. Dochází k rychlému náběhu pocitu tepla a šetření spotřeby energie.

Příznivý vliv na zdravotní stav

Technologie sálání je pro lidský organismus nejpřirozenější (funguje na stejném principu Slunce), má protiplísňové účinky, nevysušuje vzduch a nevíří prach.

Široké spektrum využití

Topné fólie jsou vhodné pro všechny typy budov, pro novostavby i rekonstrukce.  Lze je instalovat v bytech,  domech, komerčních i průmyslových prostorách.

Vlastní provozovny

 • Centrála v Brně

Franšízové provozovny

 • V ČR máme aktuálně pobočky v 11 krajích - v Jihočeském, Jihomoravském, Karlovarském, Moravskoslezském, Olomouckém, Plzeňském, Středočeském, Ústeckém a Zlínském kraji, v Praze a na Vysočině
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Stabilní spolupráce umožňující rychlé dosažení návratnosti investice v řádu měsíců
 • Profesionální centrální marketing včetně PR
 • Technické a obchodní zaškolení, vstupní školení
 • Územní exkluzivita na lokality v ČR (kraje)
 • Začlenění do distribuční sítě, udělení práva používat logo a know-how společnosti MAXECO
 • Poradenství při výběru lokace, propracovanou logistiku a poradenský servis
 • Jednotný informační systém – software pro PC (Office 365), RAYNET CRM

Potřebná počáteční investice

 • Vstupní poplatek 80 tis Kč (Královéhradecký kraj), 78 tis Kč (Pardubický kraj) a 45 tis (Liberecký kraj)
 • Celková investice (včetně vybavení pobočky a prvního naskladnění) je 250 - 500 tis Kč

Základní požadavky

 • Obchodní dovednosti
 • Organizační talent
 • Prezentační dovednosti
 • Silná orientace na zákazníka
 • Zkušenost s podnikáním ve stavebnictví výhodou
 • Znalosti v oboru elektro výhodou, nikoli podmínkou

Franšízovou pobočku MAXECO lze rovněž kombinovat se současnou aktivitou, avšak nesmí být konkurenční povahy.


Informace o franšízorovi

MAXECO s.r.o.

Tuřanka 115, budova N Brno 627 00

+420 602 500 844

j.kubiesa@maxeco.info

maxeco.info

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jaroslav Kubiesa

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Maxeco.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je MAXECO s.r.o. (Tuřanka 115, budova N Brno 627 00). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Maxeco a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na maxeco.info.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.