Náš chléb vaše pekárna

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Jsme rodinné pekařství a již od roku 1998 v naší pekárně v Jablonci nad Nisou vyrábíme denně čerstvé pečivo - chleby, koláče a lahůdky vlastní výroby. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB VAŠE PEKÁRNA je zaměřen na ruční řemeslnou výrobu pečiva vysoké kvality. 

Základem naší výroby je chléb – pečeme jich 20 druhů. Tajemství jeho dokonalé chuti je nejen v kvalitní mouce, přesně vypočítané době zrání a kvasu vyráběném podle vlastní receptury – je to zejména láska k řemeslu, která tvoří pověstnou tajnou ingredienci našich výrobků a kvůli které si naše pečivo zamilujete.

Při výrobě našeho chleba i ostatního pečiva používáme jenom přírodní suroviny, jejichž kvalita je u nás na prvním místě. Velký důraz klademe také na zpracování a zrání těsta. Do našeho těsta používáme pouze vlastní kvas, který si sami vyrábíme. Těsto poté ručně hněteme a necháváme zrát po přesně určenou dobu, aby dosáhlo ideální kyprosti. 

POCTIVÉ PRODUKTY

Chléb, pečivo i další sortiment vyrábíme ručně z přírodních surovin. Každý náš výrobek je v průběhu celé výroby  pod neustálou kontrolou našich pekařských mistrů. Vybudovat takový systém zcela od základů je finančně i časově náročné. Pečivo většina českých zákazníků stále nakupuje denně a jedná se tak o velice stabilní podnikání pro vás jako franchisanta.

CO NABÍZÍME

Zapojte se do franchisového systému pekařství NÁŠ CHLÉB VAŠE PEKÁRNA. Získáte jedinečnou možnost vybudovat a provozovat vlastní úspěšnou firmu podporovanou silnou a ryze českou značkou. Nabízíme vám ověřené know-how a silnou podporu nejen v začátcích vašeho podnikání. S námi pro vás bude rozjezd podnikání snazší a s mnohem menšími vstupními náklady.

Našim franschisantům nabízíme různé formy licence. Buď prodávají pouze námi dodané produkty, nebo mají náš sortiment rozšířen o produkty od jiných dodavatelů, jejichž výrobky jsou zahrnuty do našeho konceptu. 

VARIANTY FRANCHISY

  1. Plná franchisa
    • Vstupujete s vlastním místem a IČ. My děláme interiérový návrh, dodáváme naše pekárenské výrobky, výrobky od prověřených regionálních farmářů. Je zde možnost vlastních doplňkových produktů. Dáváme marketingovou podporu, pravidelná školení a poradenství. 
  2. Poloviční franchisa 
    • Vybavíme vám novou pobočku, dodáme potřebné zboží. Franchisant je zde jako nájemce.

POKUD CHCETE VYTVÁŘET A BUDOVAT NĚCO, CO MÁ SMYSL, ZAČNĚTE PODNIKAT S NÁMI.

Vlastní provozovny

88

Franchisové provozovny

15

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

  • marketingová podpora
  • podpora obchodních manažerů naší společnosti po celou dobu spolupráce
  • kompletní zaškolení a seznámení s naším know-how

Potřebná počáteční investice

350 – 750 tisíc korun českých, v závislosti na velikosti prodejny a lokalitě.


Základní požadavky

Mezi nejdůležitější aspekty, které posuzujeme, je velikost a umístění prodejny a také vzdálenost od naší výrobny v Jablonci na Nisou.

Abychom byli schopni zajistit čerstvost a pravidelné dodávky našeho pečiva během dne, v první fázi franchisové expanze nabízíme možnost otevřít si vlastní pekařství pod značkou NÁŠ CHLÉB VAŠE PEKÁRNA v maximální vzdálenosti cca 130 km od Jablonce n. N.

Požadavky na místo jsou individuální a k výběru lokality vždy dochází po analýze daného místa a domluvě mezi franšízorem a franšízantem.

Kandidát by měl mít čistý trestní rejstřík, dále by měl mít chuť se učit novým věcem a dostatečný kapitál pro začátek podnikání. 


Informace o franchisorovi

Náš chléb a.s.

Na Výšině 3373/11, 466 01 Jablonec nad Nisou

+420 725 476 146

petr.adamek@vasepekarna.cz

vasepekarna.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Petr Adámek

specialista pro franchising

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Náš chléb vaše pekárna.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Náš chléb a.s. (Na Výšině 3373/11, 466 01 Jablonec nad Nisou). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Náš chléb vaše pekárna a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na vasepekarna.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.