Banh-mi-ba

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Náš rodinný koncept moderního vietnamského bistra rozdává radost svým zákazníkům již více než 8 let. Objev i ty náš návod na štěstí a přidej se do naší rodiny a provozuj úspěšný a oblíbený koncept banh—mi—ba s námi. Se vším ti pomůžeme, zajistíme potřebné kroky pro start i rozjezd a tobě předáme hotovou pobočku na klíč nebo zavedenou pobočku s historií.

jsme–lovebrand

Jsme moderní vietnamský street food a našim posláním je zdravý životní styl, který přinese radost a štěstí. Naše jedinečné receptury toho nejlepšího z Vietnamu si v průběhu posledních let oblíbili desetitisíce spokojených zákazníků a jejich počet stále roste.

Naše pobočky naleznete na hlavních třídách, v rostoucích čtvrtích ale také třeba na letišti v Praze, na hlavním nádraží v Praze, nebo na Slovensku. Neustále rosteme a i Vy můžete být u toho.

spokojený–franšízant

Spokojený franšízant je klíčem i k naší spokojenosti a proto děláme vše proto, aby naše spolupráce byla dlouhodobě úspěšná. Vyhledáme Vám lokalitu (aktuálně máme několik k dispozici ihned), připravíme projekt, zajistíme realizaci, pomůžeme s náborem zaměstnanců, realizujeme školení a start nové pobočky včetně marketingové i obchodní podpory. Od Vás naopak očekáváme osobní angažovanost, finanční investici a ochotu učit se novým věcem.  Zkušenosti s restauračním provozem nejsou podmínkou.

zisková–investice

Výše celkové vstupní investice se pohybuje kolem 5 mil. Kč v závislosti na typu provozovny. Součástí investice je vstupní poplatek, školení zaměstnanců, příprava projektu a realizace pobočky i prvotní náklady před otevřením restaurace. Návratnost investice se pohybuje od 3 let dle typu provozovny.

Vlastní provozovny

4 (Praha)

Franchisové provozovny

2 (Praha)

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Vyhledání lokality
 • Kompletní zaškolení a předání know-how
 • Užívání brandové identity banh-mi-ba včetně potřebné podpory při zavádění nových receptur, produktů a akcí
 • Kompletní systém zásobování a provozních standardu pobočky (logistika, dodavatelsko-odběratelské řetězce)
 • Lokální marketingové poradenství
 • Národní marketingová podpora
 • Technická podpora
 • Školící systém

Potřebná počáteční investice

PRVOTNÍ INVESTICE:

 • cca 3 – 5 mil. Kč dle typu provozovny (zahrnuje: vstupní poplatek, školení zaměstnanců, příprava projektu a realizace pobočky i prvotní náklady před otevřením restaurace)

MĚSÍČNÍ POPLATKY

 • Franšízový poplatek: 5% z obratu
 • Marketingový poplatek: 2% z obratu

Průměrná měsíční ziskovost provozovny se pohybuje v rozmezí 120 000 - 250 000 Kč.


Základní požadavky

 • Osobní angažovanost, zapálení pro věc
 • Dodržovat nastavené standardy, ochotně spolupracovat na rozvoji a vylepšování celého konceptu školních bister
 • Vyhledání lokality, resp. vhodného prostoru pomůže zajistit franšízor

Informace o franchisorovi

banh-mi-ba s.r.o.

Záhřebská 876/29, 120 00

hung@banhmiba.com

banhmiba.cz

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Banh-mi-ba.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je banh-mi-ba s.r.o. (Záhřebská 876/29, 120 00). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Banh-mi-ba a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na banhmiba.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.