Mobilní aplikace pro obchod

Že je možné rozvíjet podnikání na principech franšízingu v oblasti gastronomie nebo maloobchodu už překvapí jen málokoho. Že je však možné franšízovou spolupráci uplatnit i v sektoru vývoje mobilních aplikací už bude pro mnohé novinkou. Právě to dokazuje společnost Eazi-Apps, která se specializuje na vytváření komplexních marketingových řešení. Cílem poskytovaných služeb je především zvyšování prodeje výrobků a zviditelnění značky na trhu. Firma byla založena v roce 2010 v anglickém Leicesteru a v současnosti platí za předního producenta a dodavatele na poli moderních mobilních aplikací a mobilních webových stránek. Jako mezinárodní síť má Eazi-Apps své pobočky ve více než 15 zemích.
Aby společnost oslovila co nejvíce zájemců, chystá se prostřednictvím marketingové kampaně oslovit vývojáře, kteří by měli zájem o práci v lukrativním odvětví moderních technologií. Mezi oblasti, na něž se firma soustředí především, je zvyšování úrovně povědomí o značce, zvyšování viditelnosti, zefektivnění využívání sociálních sítí nebo navyšování návštěvnosti webových stránek a zvýšení viditelnosti v rámci mobilního vyhledávání. „Během následujících 12 měsíců bychom chtěli rozšířit působení společnosti o několik nových partnerů ve větším počtu regionů,“ říká developer aplikací pro smartphony a master-franšízant Ladislav Gubeliny.
Franšízantem Eazi-Apps se může stát každý, kdo má zájem o dlouhodobou spolupráci, je cílevědomý a průbojný. Díky platformě s širokou škálou přizpůsobitelných funkcí a základním balíčkem propagačních materiálů získají podnikatelé všechny důležité prvky, které se podle Ladislava Gubelinyho stanou základem budoucí úspěšné a prosperující firmy. Při vstupu do sítě je třeba počítat se základním jednorázovým poplatkem 230 tisíc korun bez DPH. Zakoupením licence se podnikatel stává členem společnosti Eazi-Apps s možností poskytovat obchodní webové aplikace. Předchozí technické a grafické zkušenosti přitom nejsou podmínkou.
V rámci rozšíření působení formou franšízové spolupráce neupřednostňuje firma žádné regiony a nabídka platí pro celou Českou a Slovenskou republiku. „Zakoupení licence je příležitostí pro zájemce stát se pánem vlastního času. Proto jsme se rozhodli podpořit tuto myšlenku i inzercí na úspěšných webových stránkách v Česku a na Slovensku,“ uzavírá Ladislav Gubeliny.
PŘEČTI ČLÁNKY

Synergy Stocktaking nabízí franšízovou příležitost v oblasti inventarizace zásob. Zájemci získají kompletní technologické vybavení, podporu centrály i první klienty.
Dánská značka City Calendar míří na český trh a hledá partnery pro expanzi. Zaměřuje se na tvorbu, výrobu a distribuci originálních lokálních adventních kalendářů s vouchery.
Networking, který funguje. Franšíza Business for Breakfast spojuje podnikatele už 15 let. Představuje efektivní způsob, jak získat zakázky díky osobním doporučením.
Logistika, přeprava, tisk a marketing na jednom místě. Franšízová síť s touto kombinací uspěla už v 50 zemích světa. Nyní hledá franšízanty také pro český trh.
„Chceme zvýšit dosah našich programů a přinést novinky, které podnikatelům usnadní nejen řízení firem, ale i jejich osobní rozvoj,“ říká Šimon Mastný, ředitel franšízy TAB Board.
Nejčtenější

Pokud se Vám při vyslovení slova franšízing vůbec něco vybavuje, je to skvělé!
Každý den lidé zhlédnou na YouTube více jak miliardu videí. Proč toho nevyužít pro vlastní zisk?
„Díky propracovanému vzdělávacímu systému dokážeme na podnikání v realitách připravit i franšízanta bez předchozích zkušeností,“ říká Petr Zelenka, ředitel sítě Next Reality.
Jak si vede Coffeeshop Company od doby, co si vzala vedení nazpět centrála ve Vídni? Díky nižším nákladům chce oslovit nové franšízanty a rozšířit síť v zemích V4.
„Nízké náklady a rychlá návratnost dělají z Edukido ideální volbu pro ty, kteří chtějí podnikat a zároveň podpořit rozvoj dětí,“ říká provozní ředitel Bartłomiej Misztal.