Extra Services

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Mezinárodní franchisový systém EXTRA SERVICES je velmi propracovaná a neustále se rozvíjející franchisová síť profesionálních poskytovatelů služeb. Tato síť odborníků je zaměřena prioritně na stěhovací, manipulační a vyklízecí služby, na úklidové služby a řemeslné, servisní či údržbářské práce řemeslníků a takzvaných hodinových manželů. Své profesní služby poskytuje tato síť nejen soukromým osobám, ale i firmám, společnostem, podnikům či úřadům, a to nejen v Čechách, ale kompletně ve všech státech Evropské unie.

Franchisový systém EXTRA SERVICES spojuje a podporuje všechny FRANCHISANTY a PARTNERY v jedné celoevropské síti. Vytváří tak jeden silný a stabilní celek, který dokáže poskytovat své služby na území celé EU včetně služeb neomezených rozsahů a velikostí. Navíc mají všichni FRANCHISANTI i PARTNEŘI možnost poskytovat své služby v jakémkoli státu Evropské unie.

Léty ověřené a do dokonalosti dotažené know-how umožňuje všem členům sítě dodávat velmi kvalitní a spolehlivé služby všem občanům, firmám i institucím. Síť umožňuje každému FRANCHISANTOVI i PARTNEROVI vydělávat tolik, kolik sám chce a kolik času chce svému podnikání obětovat. Je ale požadováno přesné dodržování předaného know-how a profesionální přístup k práci, k zákazníkům i ke kolegům ze sítě.

Systém EXTRA SERVICES je jediná franchisová síť v EU, která zájemcům o licenci umožňuje roční zkušební provoz takzvaného PARTNERSTVÍ, aby si bez závazků dokázal každý zájemce o tuto franchisu vyzkoušet její kvality, rozsah, hodnotu i její dokonalost.

Mezinárodní franchisový systém EXTRA SERVICES nabízí neomezené možnosti začlenění se do spolupráce a to v rámci různých odvětví pracovních a řemeslných služeb, které na sebe navzájem dokonale navazují.

Chcete podnikat v zavedené síti EXTRA SERVICES a vydělávat s námi pod jednou silnou a ověřenou mezinárodní značkou? Přidejte se – je to snadné!

Franchisové provozovny

 • FRANCHISOVÉ PROVOZOVNY ČR:    64
 • PARTNERSKÉ PROVOZOVNY ČR:    452
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

VYBAVENÍ - kompletní profesionální pracovní vybavení, pracovní oblečení pro všechny zaměstnance, řemeslné nářadí, pomůcky, obalové materiály, úklidové přípravky a další doplňky potřebné k poskytování odborných řemeslných služeb v mezinárodní síti EXTRA SERVICES včetně firemních označení automobilů a reklamních předmětů pro klienty.

SLUŽBY - neomezené přístupy do mezinárodní databáze všech evropských zakázek a klientů sítě EXTRA SERVICES, neomezené informační SMS o nových zakázkách a klientech v dané lokalitě působnosti, vlastní emailové schránky, kompletní statistiky činnosti jednotlivých poboček a možnost zvýhodněných balíčků. Celostátní, sítí plně hrazené internetové reklamy, billboardové a pojízdné reklamy. Obchodní zástupci uzavírající celostátní rámcové smlouvy.


Potřebná počáteční investice

Vstupní poplatek START PARTNER

 • 0 Kč a platba za každou poptávku rezervovanou z mezinárodní databáze
 • 100% bonus při prvním nabití peněženky
 • Neomezený přístup do celoevropské databáze

Vstupní poplatek EXTRA PARTNER

 • 4 900 Kč a platba za každou poptávku rezervovanou z mezinárodní databáze
 • Prvních 10 poptávek zdarma + 1500 Kč v peněžence
 • Neomezený přístup do celoevropské databáze

Vstupní poplatek  FRANCHISANT

 • 1 790 000 Kč/5 let – neomezený přístup do mezinárodní databáze poptávek, okamžité SMS o nových poptávkách
 • AKCE – FRANCHISA NA SPLÁTKY - zaplatíte pouze 10% a zbytek je rozložen do 60 měsíčních splátek
 • Průměrný měsíční příjem 200 000 Kč
 • Smlouva se uzavírá na 5 let s následnou prolongací
 • Návratnost investice: 3-12 měsíců

Základní požadavky

 • Dodržování know-how
 • Spolehlivost
 • Pracovitost
 • Dochvilnost

Informace o franchisorovi

RISS COMPANY s.r.o.

Nádražní 24, Plzeň 301 00

+420 800 66 88 88

info@extra-services.eu

extra-services.eu

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jiří Bártík +420 770 156 545 email: marketing@extra-sluzby.com

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Extra Services.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je RISS COMPANY s.r.o. (Nádražní 24, Plzeň 301 00). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Extra Services a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na extra-services.eu.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.