Kiwicode

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Revoluční internetové podnikání

Společnost Kiwicode s.r.o. jako první internetový franšízový systém v Čechách a na Slovensku přichází na trh s jedinečnou příležitostí pro všechny zájemce, kteří chtějí provozovat svůj vlastní internetový obchod bez starostí. 
Celý koncept s sebou přináší  absolutní unikátnost. Franšízant nemusí řešit skladové zásoby, omezené množství produktů od dodavatelů, účetnictví a další nepříjemné záležitosti týkající se klasického modelu internetových obchodů. Franšízant řeší pouze správu obchodu, a proto může podnikat kdykoliv a kdekoliv na světě. Jediné co k tomu potřebuje, je notebook.

Jak je to možné? 

Systém funguje na bázi přeposílání zásilek od výrobce přímo ke koncovému zákazníkovi. Je napojen na nespočet externích dodavatelů ze všech možných odvětví, tak disponuje tisíci a tisíci produkty všeho druhu. Snili jste někdy o tom mít internetový obchod s oblečením? Šperky? Sportovními potřebami nebo třeba jen s něčím specifičtějším jako jsou hračky pro děti aj.? Nyní máte tu možnost. Pouhým jedním kliknutím naimportujete produkty na internetový obchod a můžete začít prodávat. 

Zakoupené zboží z e-shopu zasílá výrobce přímo zákazníkovi. Tímto se franšízant vyhne klasickému obchodnímu modelu a ušetří tak nemalé částky na přirážkách a dalších zbytečných nákladech. Tak může franšízant nabídnout nejlepší ceny na trhu s velice zajímavou marží a to zákazníci značně ocení. Na své si přišla první otevřená franšíza, která se může pochlubit návratností investice do dvou měsíců od zakoupení licence.

Stručný popis systému v necelých dvou minutách. Více také na http://www.kiwicode.cz.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Co nabízíme?

 • Neustálou podporu, pomoc a koordinaci
 • Marketingové a organizační poradenství
 • Předání know-how
 • Kompletní manuál s informacemi, týkající se postupů nezbytných k provozování e-shopu
 • Podnikání, které Vás bude bavit
 • Svobodu (můžete podnikat odkudkoliv budete chtít)
 • U nás budete úspěšní

Potřebná počáteční investice

 • Jednorázový licenční poplatek 300.000,- Kč
 • Měsíční franšízový poplatek 4% z prodeje

Základní požadavky

Co od Vás očekáváme?

 • Minimální znalosti ovládání PC
 • Dostatečný vlastní kapitál na začátek podnikání
 • Chuť podnikat

Informace o franšízorovi

Kiwicode s.r.o.

Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4 – Michle

+420 606 782 712

info@kiwicode.cz

kiwi-dropshipping.cz/

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Dominik Paťha

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Kiwicode.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.