Food Shop Bezobalu

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

FoodShop bezobalu - tento nápad přišel v návaznosti firmy Fitness Food Menu, která vyrábí krabičkovou dietu 10 let  a již přes 7 let je v konceptu prodeje franšíz. FoodShop vznikl na základě myšlenky, že životní prostředí ve FFM zahlcujeme dennodenně plastovými krabičkami, kde se tento problém snažíme řešit, ale cena za bio krabičky je tak vysoká, že si je zákazníci nemohou dovolit. Proto jsme šli cestou EKO tašek a vozíme zákazníkovi krabičkovou dietu v EKO taškách. Tím, že zahlcujeme životní prostředí krabičkami, hledali jsme možnost, jakým jiným způsobem můžeme ekologii alespoň odlehčit a vykompenzovat. Začali jsme výrobou vlastních surovin - od  těstovin až po vlastní proteinové tyčinky, sušenky, granoly... a dnes si v podstatě FFM vyrábí svoje vlastní suroviny i vlastní koření, ze kterých poté vaří pro své zákazníky a každodenně dováží zákazníkům.

Tak vznikla myšlenka vytvořit další síť FoodShopů bezobalu, v kterých budeme prodávat vlastní suroviny koncovým zákazníkům, a to bez obalu. Tohle téma je teď celorepublikovým tématem, proto jsme vytvořili koncept FoodShopů bezobalu, který chceme dále rozvíjet a rozšiřovat prostřednictvím franšízových partnerů v rámci celé České republiky. 

Součástí každého FoodShopu bez obaluje i posezení z EKO nábytku vyrobeného z kartonů, kde prodáváme koláče z naší výroby, palačinky které si zákazník může sám dochutit dle ingrediencí, které máme na prodejně. Sladké i slané, takže na své chutě si přijde každý. Zákazník si bude moct koupit hotové namíchané směsi koláčků, které u nás ochutná. Doma už pak jen přidá vejce a mléko :-)

Proč franšíza Foodshop

 1. Kompletní servis - od zajištění prostorů, veškerých zásobníků na suroviny a zásobování veškerých surovin, které máme v jakýchsich pytlích, to znamená že obaly jsou vratné a kterými zboží naplňujeme a obal se točí v koloběhu, ve kterém ty suroviny jsou, takže nezahlcujeme životní prostředí.   
 2. Prodej a posezení - koncept franšízy spočívá nejen v prodeji, ale také ve vytvořeném prostředí pro zákazníky tzn., že si můžou posedět a vychutnat naše výrobky. Máme zásobníky na ovoce, zeleninu, různé směsi, dipy až po posypky třeba kozích sýrů. Víme, jak zaujmout zákazníka a jak dále tento koncept rozvíjet a inovovat.
 3. Silný marketing a podpora - propojení s zavedenou sítí FFM umožňuje čerpat výhody již vybudované značky a synergii při reklamních kampaní. Vlastní výrobny a ověření dodavatelé pak zaručují jednotnou kvalitu prodávaného zboží. ​

Vlastní provozovny

 • Znojmo

Franšízové provozovny

 • Opava
 • České Budějovice
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Kompletni zajištění  a vybavení provozu od nábytku, zásobníků, až po suroviny podle konceptu FOOD SHOPU bezobalu
 • Předání know-how řízení prodejny (skladové zásoby, nabídka sortimentu, atd.)
 • Kompletní webové stránky
 • Zajištění hygienických předpisů podle HCCP
 • Veškeré reklamní materiály
 • Marketing propejený v rámci úspěšné sítě ffmenu.cz
 • Poradenství a podpora v průběhu spolupráce
 • Školení a porady

Potřebná počáteční investice

 • Vstupní poplatek 100 000 Kč
 • Investice do zprovoznění prodejny dle velikosti a stavu od 70 000 Kč

Základní požadavky

 • Prostory - ideálně min. 50 m2, vhodný i na menší posezení. 
 • Kandidát - který respektuje pravidla a standardy sítě, má chuť a pracovat na smysluplném projektu

Informace o franšízorovi

Fitness Food Menu - Lucie Volfová

Za Plovárnou 2, Znojmo

+420 774 638 466

franchising@ffmenu.cz

ffbezobalu.cz/

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Lucie Volfová 

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Food Shop Bezobalu.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.