FITeat

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

FITeat…s námi jíte zdravě

Naše společnost NUVYS NUTRITION s.r.o. má již 30letou tradici v gastronomii. Už 12 let se specializujeme na oblast výroby a rozvozu krabičkové diety. Díky tomu máme nepřeberné množství zkušeností a na kontě už přes 30 tisíc spokojených zákazníků.

FITeat nabízí několik variant stravovacích režimů a to na základě různých stravovacích programů (např. fit, office, vegetarián, lowcarb, slowcarb, keto). Výsadou FITeat je platforma jednotného, zdravého & vyváženého stravování. To zaručujeme zejména neustálým vývojem, nejkvalitnější výrobou na trhu, a především používáním vlastních surovin, které využíváme v ryze našich recepturách pokrmů. Veškeré postupy si připravujeme sami tak, abychom zákazníkům zaručili pestrost a rozmanitost. Všechny naše kroky se totiž odvíjí ze znalostí získaných díky certifikátům v oblasti nutričního poradenství.

Součástí franchis FITteat je i velkoobchod, pomocí kterého tyto suroviny našim partnerům dodáváme. Pod značkou Nuvys Nutrition nabízíme širokou škálu proteinů, výživových a sportovních doplňků. Velkoobchod nabízí i další suroviny, které nakupujeme od pěstitelů a prvodovozců. Díky tomu můžeme docílit maximálních ekonomických výsledků.

Cílem FITeat je nabídka kvalitních produktů zdravého & vyváženého stravování pro široké zákaznické spektrum vyznávající zdravý životní styl.

Vlastní provozovny

7

Franchisové provozovny

2

Nabízíme spolupráci novým franchisingovým partnerům v rámci celé ČR. 

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Poradenství pro optimalizaci výrobních prostor a výběru zařízení
 • Propracovaný objednávkový systém
 • Zajištění postupů a receptur k výrobě krabičkové diety
 • Výběr a dodání potřebných surovin
 • Celoplošná prezentace pomocí webových stránek
 • Marketingová podpora
 • Průběžná podpora v průběhu spolupráce

Potřebná počáteční investice

 • Velmi aktivní osobní zájem o provoz a zájem o podnikání v tomto oboru
 • Dle vybavení a dovybavení stávajících výrobních prostor
 • V případě vybavení zcela nové výrobny na klíč se výše investice pohybuje okolo 2 mil. Kč
 • Vstupní franchisingový poplatek od 100000.- – 1000 000 Kč bez DPH dle velikosti a populace regionu
 • Průběžný měsíční poplatek dle každodenní produkce 1 zákazník = 25.-bez DPH/1den
 • Exkluzivita v daném regionu pobočky

Základní požadavky

 • Zkušenosti v gastronomickém provozu výhodou
 • Schopnost organizovat práci v provozu a kolektivu
 • Schopnost akceptovat platformu FITeat a dodržovat standardy sítě
 • Vhodné i pro zavedené výrobní provozovny

Informace o franchisorovi

NUVYS NUTRITION s.r.o.

Mankovice 138 , 742 35

+420 737 421 688

franchising@fiteat.cz

dietafit.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Robert Šefraný

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo FITeat.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je NUVYS NUTRITION s.r.o. (Mankovice 138 , 742 35). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému FITeat a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na dietafit.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.