O2 Czech Republic

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

O2 je největším integrovaným poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě.

O2 disponuje nejucelenější nabídkou hlasových a datových služeb v České republice, přičemž mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v oblasti ICT. Patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services. Jako jediná v ČR a střední Evropě získala datová centra O2 certifikaci úrovně TIER III.

Se svou službou O2 TV je operátor zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.

Hledáme nezávislé a zkušené podnikatele nebo obchodní společnosti, se schopností zastoupit O2 při obsluze rezidentních (domácnosti) i firemních zákazníků v regionech.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Transparentní a zajímavý provizní systém .
 • Měsíční provize partnera 70 000 - 300 000 Kč (dle objemu prodaných služeb).
 • Svěření základní zákaznické báze a její rozšiřování ve spolupráci se silnou značkou O2.
 • Notebook / ultra-book pro rychlou a efektivní práci se zákazníky pro celý váš tým.
 • Úvodní školení a seznámení s produktovou nabídkou O2.
 • Silnou podporu O2 pro rozvoj vlastního podnikání (sdílení knowhow).

Základní požadavky

 • Zkušenosti s obchodním zastoupením.
 • Vlastní tým obchodních zástupců o 10 – 15 lidech, který buď máte nebo si vytvoříte.
 • Živnostenský list a jste nezávislý podnikatel/obchodní společnost se způsobilostí k obchodnímu zastoupení.
 • Vlastní auto – v rámci uzavírání obchodů je potřeba se za zákazníkem dopravit.
 • Zkušenost s telekomunikacemi nebo prodejem služeb.

Informace o franšízorovi

O2 Czech Republic a.s.

Za Brumlovkou 266/2, Michle (Praha 4), 140 00 Praha

+420 728 668 995

lucia.stopkova@o2.cz

o2.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Mgr. Lucia Stopková

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo O2 Czech Republic.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je O2 Czech Republic a.s. (Za Brumlovkou 266/2, Michle (Praha 4), 140 00 Praha). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému O2 Czech Republic a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na o2.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.