Nahlédněte do kuchyně franchisových značek

Franchisové koncepty otevřou své brány návštěvníkům ve dnech 29. a 30. května.
Pátek
10.05.2013
Dny otevřených dveří franchisových konceptů uspořádá koncem května Česká asociace franchisingu.
 

Česká asociace franchisingu působí v tuzemsku už 20 let a v rámci svého výročí chystá v posledním květnovém týdnu Dny otevřených dveří franchisových konceptů, kde se všichni zájemci o franchisu mohou seznámit nejen s provozovnami, produkty či službami, které franchisové koncepty nabízejí, ale také se zázemím a podporou, kterou svým franchisantům poskytují či s podmínkami franchisových smluv. Událost je určena nejen pro začínající podnikatele a zájemce o franchisu, ale také pro širokou veřejnost. Společnosti, které se účastní této akce, jsou Business for Breakfest, Náš GRUNT, Naturhouse a Marvel mobilní domy. Mediálním partnerem akce je i portál Franchising.cz. Svou účast můžete potvrdit na stránkách www.czech-franchise.cz (v sekci Akademie ČAF).

EXPRESKA

Business for Breakfast je síť privátních podnikatelských klubů pro malé a střední podnikatele. Podnikatelské kluby BforB svým unikátním konceptem vytváří prostředí, ve kterém mohou podnikatelé získat nové kontakty, obnovit vztahy s bývalými zákazníky, utužit obchodní partnerství se stávajícími zákazníky, podpořit své produkty, získat doporučení, nové zakázky a nadstandardní informace z trhu. Hosté budou mít příležitost se zúčastnit reálného setkání podnikatelského klubu a vyzkoušet si „naživo“, jak v praxi kluby BforB fungují (www.bforb.cz).

Kdy: středa 29. května 2013 od 8 do 10 hod.
Kde: hotel DAP, Vítězné nám. 684/4, Praha 6

Intersport_logo big

Společnost Náš GRUNT je provozovatelem sítě kamenných prodejen farmářských potravin. Celá síť má aktuálně 25 prodejen po celé ČR. Společnost vznikla jako ryze česká firma s českým kapitálem. Svoji síť buduje s využitím franšízy a vlastních kamenných obchodů. Náš GRUNT nabízí zákazníkům celoroční přístup k poctivým domácím potravinám v příjemném prostředí. Sortiment zahrnuje ucelenou nabídku uzenin, masa, mléčných výrobků, pečiva, ovoce, zeleniny, nápojů a dalšího zboží. Dodavateli jsou především malí a střední farmáři a výrobci z regionu blízkého prodejně (www.nasgrunt.cz)

Kdy: středa 29. května 2013 od 10 do 18 hod.
Kde: Radhošťská 2, 130 00 Praha 3

Zdjęcie punktu systemu Síť jazykových škol DME

NATURHOUSE je světovým lídrem v oblasti služeb a produktů určených pro zdravou výživu, dietu a zdravý životní styl. Přidaná hodnota konceptu tkví v osobním dietetickém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a nejširším portfoliu vlastních exkluzivních produktů vyráběných z výtažků z rostlin. V současné době funguje více než 60 poboček v ČR, v nichž dokázalo trvale zhubnout na 60.000 klientů (www.naturhouse-cz.cz).

Kdy: čtvrtek 30. května 2013 od 14 do 18 hod.
Kde: REDUCCIA s.r.o., centrála NATURHOUSE, Hybernská 1009/24, budova A, 2. patro přes terasu, Praha 1

franchise expo paris 2010

Popularita mobilních domů jako výhodné alternativy chaty či chalupy neustále roste a to také díky síti Marvel mobilní domy. Marvel je jedničkou na trhu s mobilními domy, kdy za pět let působení na trhu dosáhl více jak 1000 realizací. Mobilní domy jsou atraktivní hlavně díky své cenové dostupnosti. Dům pro rekreační bydlení lze pořídit již od 200 tis. Kč a pro trvalé, celoroční bydlení od 500 tis. Kč (www.marvel-mobilnidomy.cz). Zájemcům nabízíme, podnikání v novém perspektivním oboru, s rychlou návratností investice a zajímavou výnosností.

Kdy: středa 29. května 2013 od 10 do 15 hod.
Kde: MARVEL-INTERNATIONAL spol. s r.o., Areál TJ Rožnov (u fotbalového stadionu), Pod Strání 2268, Rožnov pod Radhoštěm