Novinky ze světa franšízingu ve Varšavě

Domácí i zahraniční značky na jednom místě / Letos se ve Varšavě opět setkají tisíce lidí, kteří žijí franšízovým podnikáním.
pondělí
25.09.2023
Největší veletrh franšízového podnikání ve střední a východní Evropě se letos koná od 19. do 21. října v Paláci kultury a vědy ve Varšavě. S námi máte vstupenku zdarma.
 

Franchise Fair 2023 je skvělá možnost, jak na jednom místě poznat až 100 franšízových konceptů od zaběhlých značek až po úplné novinky. Na jednom místě tak uvidíte, jaké možnosti nabízí franšízing v naprosto všech oborech – dneska to nejsou zdaleka jen fast foodové řetězce, finanční poradenství anebo vzdělávání. Mezi vystavovateli najdete také spoustu zajímavých podnikatelských nápadů třeba v kosmetice, módě, zdraví a sportu, ale také služby z marketingu a spousty dalšího.

Pokud se tedy právě rozhodujete, zda vstoupit do světa franšízingu anebo chcete své podnikání rozšířit o nové možnosti, veletrh je vynikající inspirativní příležitost.

„Na varšavském veletrhu vystavujeme již několik let a vždy se setkáme s lidmi, kteří se stanou našimi franšízanty. Hlavní výhodou této akce je, že se na ní scházejí lidé, kteří opravdu chtějí dělat franšízové ​​podnikání, a nakonec to dělají," říká Wojciech Goduński, majitel franšízových značek Biesiadowo, Western Chicken, Western Tortilla, Cofeelofee a Mangatto. Jedním z vystavovatelů budou také značky Edukido a Mail Boxes Etc., které mají zájem o vstup na český trh a nabízí tak příležitost setkat se s franšízory osobně.

Akci doprovází řada workshopů, které se zaměřují například na témata s franšízovým podnikáním začít a setkáte se také s několika případovými studiemi z praxe úspěšných značek.

Pořadatelem je největší mezinárodní poradenská skupina Profit System@, která se specializuje na franšízové poradenství v Evropě, včetně České republiky. Máte proto jedinečnou možnost s námi navštívit tento veletrh zdarma – napište prosím do redakce a zajistíme vám bezplatné vstupenky. 


Největší veletrh ve střední a východní Evropě / Pro franšízory i franšízanty je veletrh příležitost, která se opakuje pouze jednou za rok.

Populární na fóru

Česko jako domov pro nové značky

Blbost. Bylo jich skoro dvojnásobek. Viz https://www.retailguide.cz/cs/38-novych-znacek-na-ceskem-trhu/

1 komentář(e)
posledni 08.02.2023
Běžná výše poplatků

Dobrý den, poplatky se vždy stanovují individuálně dle finančních výsledků a výnosnosti daného konceptu, mohou to být % od 2-10% nebo fixní poplatky nebo kombinace...

2 komentář(e)
posledni 28.02.2021
Běžná výše poplatků

Dobrý den, zajímalo by mě, jaká je běžná výše poplatků. Jedná se o neznámou firmu podnikající na poli zábavy, něco jako lasergame, VR, únikovky. Děkuji za...

2 komentář(e)
posledni 04.01.2021
Franšíza - co to je?

Taky bych chtěl začít podnikat a nemám s tím skoro žádné zkušenosti. O franchisingu jsem si dost přečetl a příjde mi to jako ideální start do podnikání pro...

1 komentář(e)
posledni 18.11.2019
Ochranné známky je třeba kontrolovat

Má někdo zkušenost s monitoringem ochranných známek? Našel jsem www.ipdefender.eu a je bezonkurenčně nejlevnější i se zdarma verzí do 3 ochranných známek a má...

1 komentář(e)
posledni 06.05.2019
Franchisingová smlouva

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu,...

2 komentář(e)
posledni 30.11.2017
Franchisingová smlouva

Hraapla@seznam.cz

2 komentář(e)
posledni 21.05.2017
Rozvoj franšízingu v Česku

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je v roce 2017 nebo 2016 už franchisingových poboček v ČR? DĚKUJI

1 komentář(e)
posledni 03.03.2017