Coffeeshop Company

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

TIZIA, s.r.o. je Master Franchisee značky Coffeeshop Company v Polsku, Maďarsku, České republice a na Slovensku od roku 2007.

Koncept Coffeeshop Company vznikl v roce 1999 v Rakousku pod společností Schärf, která má 60letou historii v dovozu a pražení kávy a výroby espresso strojů. Svou první pobočku otevřel ve Vídni. V současné době najdete tuto značku až v 28 zemích světa. V Česku začal koncept provozovat svou první kavárnu v roce 2007.

Kvalita této značky spočívá ve spojení tradičních hodnot podávání kávy a moderních trendů přípravy kávových specialit. Koncept sází na to, že se káva stává součástí životního stylu a je spojena se specifickou kulturou. Coffeeshop Company přináší atmosféru spojenou s vídeňskými kavárnami, včetně interiéru a obsluhy.

Franchisové provozovny

 • Česká republika: 9 kaváren
 • Slovensko: 24 kaváren
 • Maďarsko 11 kaváren
 • Polsko 3 kavárny
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Podpora při výběru lokality, negociace podmínek nájmu, investiční a finanční plán, realizace „na klíč”
 • Školení a trénink ve vlastních provozovnách, mystery shopping
 • Marketingová podpora
 • Kompletní logistika, controlling

Potřebná počáteční investice

 • Hodnota licence platné na 10 let je závislá na velikosti a typu konceptu od 5 000 EUR bez DPH.
 • Investice do kavárny  je závislá na velikosti a typu konceptu, bližší informace poskytneme na konkrétní lokalitu a prostor, ale nejnižší hranice je od 30.000 EUR až do 120.000 EUR.
 • Měsíční franchisový poplatek 2% z obratu

Základní požadavky

 • Nabízíme různé typy konceptů a naše kavárny umíme umístit jak do malých lokalit (tzv. typ "TO GO" - kde potřebný prostor je od cca 5m2) až po ty velké (typu "Lounge" - s prostorem až do 150 m2).
 • Kandidát se musí ztotožnit s principy a s manuálem našeho konceptu, uvedených ve franchisové a obchodní smlouvě.
 • Kandidát musí být připraven na financování celého projektu.

Informace o franchisorovi

Tizia , spol.r.o

Vajnorská 103/A 831 04 Bratislava

+421 907 818 274

info@coffeeshopcompany.cz

coffeeshopcompany.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Lukáš Jagnešák – Area Manager CZ

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Coffeeshop Company.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Tizia , spol.r.o (Vajnorská 103/A 831 04 Bratislava). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Coffeeshop Company a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na coffeeshopcompany.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.