Portál FranchisingINFO.cz provozuje společnost PROFIT system franchise services s.r.o. již od roku 2009.
Pátek
03.02.2012
Návštěvnost portálu FranchisingINFO.cz stále roste. Zatímco loni se pohybovala kolem 12.000, letos v lednu překonala hranici 14.500.
 

První měsíc roku 2012 přinesl portálu FranchisingINFO.cz další rekordní čísla. Jeho lednová návštěvnost překročila 14.500, to je meziroční nárůst skoro o 20 procent. Zvýšil se také počet unikátních návštěvníků, který meziročně vzrostl o více než 17 procent na 10 tisíc uživatelů. Potvrzuje se tak trend z celého loňského roku.

Rekordní nárůst návštěvnosti zaznamenaly i portály poboček v Polsku Franchchising.pl a Franchising.ua na Ukrajině. Více než 110 tisíc unikátních návštěvníků zaznamenal polský a přes 22 tisíc ukrajinský portál. "Zvláště překvapivé údaje přišly z Ukrajiny. Úspěchu bylo dosaženo navzdory tomu, že v lednu Ukrajinci slaví pravoslavné Vánoce," uvedla ředitelka portálu FranchisingINFO.cz Lenka Nováková.

Skupinu těchto tří portálů navíc brzy rozšíří další člen. Na duben se totiž chystá rozjezd maďarské pobočky, která bude prostřednictvím obdobné webové stránky podporovat franchising i v této zemi.