Bio-cafes definitivně končí
Franchisový koncept Bio-cafes v Česku definitivně končí. Postupně uzavírá provozovny.
Franchisový koncept Bio-cafes, se kterým do Česka přišel francouzský podnikatel Silvan Pedretti, zřejmě definitivně končí. Z několika zdrojů z oboru zjistil portál FranchisingINFO.cz koncept postupně zavírá provozovny podle ukončování nájemních smluv. SilvanaPedretti se dokonce snažil koncept prodat novému investorovi.
Konkurence fast-foodům nevyšla?
Pedretti, který k nám vstoupil v roce 2005, chtěl Čechům nabídnout alternativu k rychlým občerstvením typu McDonald´s či KFC. Cílovou skupinou byly mladé ženy mezi 25 a 35 lety. Zdravou cestou se snaží prosazovat také například nejúspěšnější franchisový koncept na světě Subway.
Sázka na BIO zatím v Česku nevyšla?
Koncept bio kaváren se také v Česku chtěl svézt na vlně rostoucího zájmu o bio potraviny. Samotný Pedretti však již před časem připustil, že povědomí Čechů o bioproduktech je stále nízké. „Ještě menší je pak chuť Čechů za tyto produkty, které jsou oproti běžným potravinám dražší, utrácet,“ doplnil Martin Jonáš z poradenské firmy PROFIT system. To potvrzují i průzkumy.
Další koncepty ze sektoru gastronomie
360pizza
Samoobslužné pizzerie
Bageterie Boulevard
Restaurace rychlého občerstvení
Burger King®
Restaurace rychlého občerstvení
Cartel Pizza
Pizzerie takeaway & delivery
Choco Boss
Cukrárny a čokoládové speciality
Crazy Bubble
Tchajwanský bubble tea a nápoje
CrossCafe original
Kavárny
Faency Fries
Street food - hranolkárny
Fruitisimo
Fresh bary
Hey Foods
Gastro koncepty takeaway & delivery
Nejnovější zprávy
Zobrazit vše
Novinky z evropského franšízingu
Expanze značek, nové strategie i růst dalších segmentů. Franšízy hýbou Evropou a Česko je součástí tohoto vývoje.
Módní franšíza pro retail i online prodej
Mezinárodní značka Diverse expanduje v regionu CEE, partnery hledá i v Česku. Vstup na trh umožňuje s investicí už od 25 tisíc korun.
Byznys pro zavedené gastro provozy
Franšíza Snídaňuj přináší restauracím možnost zvýšit vytížení kuchyně a generovat další objednávky. A to bez otevření nové provozovny.
CrossCafe rozšiřuje mapu kaváren v Česku
Růst počtu zákazníků a nové lokality i díky franšízantům. CrossCafe pokračuje v rozvoji své kavárenské sítě.
