Podnikání i za milion

Franšíza i pro laiky / Pro získání licence Donuterie není potřeba mít zkušenosti z gastronomie. Franšízant však musí mít podnikatelského ducha a organizační schopnosti.
Pátek
28.07.2023
Stylový interiér, rozmanitá nabídka a téměř desetileté zkušenosti. To vše představuje franšízový koncept Donuterie, který k nám míří z Rumunska.
 

Právě tam totiž v roce 2004 vznikla první pobočka sítě, která se doposud rozrostla i do dalších zemí jako Francie, Belgie nebo Velká Británie. Na domácím trhu pod touto značkou funguje 17 poboček. Její ambicí pak je další expanze. A v hledáčku má Česko a Slovensko. I zde by totiž vedení konceptu rádo našlo zájemce o franšízové licence.

Ti se musí připravit na investice pohybující se od 35 do 45 tisíc eur (0,9 – 1,2 mil. Kč). Její konečná výše samozřejmě závisí na stavu prostor a na tom, zda plocha disponuje dostatečným místem pro umístění stolů v pobočce dle standardů sítě. Investice zahrnuje všechny náklady spojené s vybavením a náklady na zahájení provozu. Pobočky Donuterie se mohou nacházet jak v obchodních centrech, tak i například na pěších zónách v centru měst.

Za svou investici získá franšízant kromě know-how také podporu franšízora v mnoha oblastech. Od pomoci s výběrem vhodného místa a prostoru pro novou franšízovou pobočku, stejně tak s designem jejího interiéru. Samozřejmostí je pak předání provozního manuálu, jehož součástí jsou manažerský a franšízový manuál, stejně jako manuál pro zaměstnance. Franšízor franšízantovi poskytne také softwarové řešení pro správu prodeje, výroby, plánování a analýzu dat. Se vstupem do franšízy získá nový partner také přístup do dodavatelské sítě franšízora.


Nic pro investory / Franšíza Donuterie je pro ty, kteří jsou připraveni věnovat provozu franšízové pobočky 100 % své pozornosti.

Populární na fóru

Dotazník regionální produkty a gastroturismus

Dotazník je anonymní a zabere max. 5 min. Jeho vyplněním mi velmi pomůžete při psaní mé bakalářské práce. Děkuji! (dotazník je dostupný do 12. 4. 2022) odkaz...

1 komentář(e)
posledni 07.01.2022
Taco Bell na cestě k vrcholu

Byl bych moc rád kdyby se Taco bell nastěhoval i k nám do Česka třeba do Prahy.

1 komentář(e)
posledni 05.08.2021
Úspěšný rok pro Subway

Jedná se o další z PR článků společnosti SUBWAY a snahu nalákat nové frenšízanty. V uplynulých dvou letech přišel tento řetězec v ČR o 9 restaurací. V roce...

1 komentář(e)
posledni 13.02.2020
Subway vidí potenciál na benzinkách

Čr není Polsko. Situace v SUBWAY je zde nyní zcela jiná. Pobočky v ČR většinou velice rychle končí. Asi nejlepším příkladem je restaurace SUBWAY v Říčanech....

2 komentář(e)
posledni 10.10.2019
Subway vidí potenciál na benzinkách

a

2 komentář(e)
posledni 10.10.2019
Franšíza McDonald’s? Doživotí

Dobrý den, mohl bych vědět kolik je zhruba roční obrat?

1 komentář(e)
posledni 03.02.2018
Sushi v Česku jde

Chtěla bych do Ústí nad Labem zavést sushi bar, zde nic není a lidé by to uvítali.

1 komentář(e)
posledni 29.10.2015
Komunikace je základ

The PUB v Karlíně, který provozuje právě pan Žemlička, můžu vřele doporučit každému, kdo má rád příjemnou obsluhu, originální interiér, tankové pivo,...

1 komentář(e)
posledni 21.09.2015