Collagen Cocktail

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

The Welovebeauty Kft. (LLC) byla založena v roce 2017. Hlavním profilem společnosti je vývoj, výroba a distribuce výrobků souvisejících s péčí o krásu a zdraví, stejně jako i marketingová komunikace.

Prvním produktem společnosti je Collagen Cocktail - široce rozpoznatelné portfolio produktů pro krásu, které již na maďarském trhu dosáhlo velkého úspěchu. 85% veškerého prodeje uskutečňujeme prostřednictvím našeho internetového obchodu, který je pro nás hlavním prodejním kanálem a zároveň také nejvýhodnějším. Zbývajících 15% tržeb se uskutečňuje prostřednictvím maloobchodních jednotek. Dva produtky porftolia  Collagen Cocktail je Collagen Cocktail dietary supplement (tekutý doplněk stravy doplňující kolagen) a Collagen Cocktail facial crème (kosmetický přípravek na bázi kolagenu). Tyto dva produkty nám pomáhají realizovat naše poslání, které je také sloganem naší značky:

Omlazení pleti přirozeně, bez chirurgického zákroku!

Tekutý Collagen Cocktail je komplexní kosmetická přísada s 9 600 mg hydrolyzovaného kolagenu. Je kombinován s kyselinou hyaluronovou, elastinem, vitamínem C a A, biotinem a zinkem pro optimální výsledky. Doporučujeme každodenní užívání našeho doplňku krásy po dobu 12 týdnů pro dlouhodobý účinek, které se pak může opakovat jednou nebo dvakrát za rok. Collagen Cocktail snižuje vzhled vrásek, pomáhá udržovat pevnost pokožky, podporuje silnější vlasy a nehty a zlepšuje pružnost pokožky. Collagen Cocktail obsahuje vysoce kvalitní evropské kolagenové peptidy a elastinové peptidy. Ve srovnání s nativním kolagenem a elastinem jsou kolagenové peptidy a elastinové peptidy vysoce stravitelné a připravené k absorbování tělem.

Collagen Cocktail anti-aging obličejový krém-komplex je formula obohacená kolagenem, kyselinou hyaluronovou a elastinem pro hluboce vyživovanou, hladší a pevnější pokožku. S klinicky ověřeným planktonem EPS, který již 15 minut po aplikaci krému má své pevné a protizánětlivé účinky. Výrazně pomáhá snižovat vzhled vrásek, zřetelně zlepšuje texturu pokožky, zvyšuje její plnost a pevnost. Doporučené použití je nanesení krému na důkladně vyčištěný povrch kůže jednou každé ráno a večer.

Maďarský úspěch uvedení produktů na trhu, rychlá návratnost investic společnosti i velký počet mezinárodních zákazníků jsou společně ideálním základem pro vstup Collagen Cocktail na bázi kolagenu na trh i na dalších evropských trzích, jako je Česká republika, Slovensko a Polsko.

Franšízové provozovny

Hledáme partnera - distributora, který je připraven začít své vlastní inovativní podnikání v oblasti péče o krásu s malými investicemi, které mají krátkodobou návratnost a vysokou ziskovost v dlouhodobém horizontu.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

  • Obchodní práva
  • Přívětivý a komplexní internetový obchod a webové stránky
  • Komunikační know-how a marketingové materiály

Potřebná počáteční investice

cca 10 000 EUR


Základní požadavky

  • Min. 3 roky zkušeností s prodejem
  • Dobré komunikační schopnosti, sofistikovaný vzhled
  • Zajištění komunikačního pozadí (online a offline) související s uvedením produktu
  • Pokročilá úroveň angličtiny
  • Nepovinné, ale výhodnou: zkušenosti maloobchodníků / poskytovatelů služeb v oblasti kosmetiky

Informace o franšízorovi

Welovebeauty Kft.

1133 Budapest, Pannónia u.72-74., Hungary

+36 70 380 49 75

info@collagencocktail.hu

collagencocktail.hu

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Ms. Éva Farkas

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Collagen Cocktail.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.