LG Laundry Lounge

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

LG Laundry Lounge je značka samoobslužných prádelen, která poskytuje praní, čištění a žehlení. Koncept byl vyvinut společností LG Electronics. První prádelna byla otevřena v New Yorku v roce 2012. Chorvatská společnost "Bright World" je držitelem master-franšízy pro Východní Evropu a má na starosti rozvoj sítě a podporu pro individuální franšízanty.

Proč si vybrat franšízu LG Laundry Lounge?

Na otevření prádelny LG Laundry Lounge nepotřebujete zkušenosti ani vysoké investice. Žádné profesionální zkoušky nejsou vyžadovány. Nezbytné jsou však minimální technické požadavky. Prádelna je jednoduchou a výnosnou investicí - otevření vyžaduje pouze nízkou investici a minimální pracovní sílu, díky čemuž jsou  provozní náklady nízké. Na druhou stranu, tyto služby jsou vždy vyhledávány, což přináší rychlou návratnost investice. Obvyklými uživateli jsou turisté, studenti, lidé, kteří nevlastní pračku nebo ti, kteří využívají prádelny kvůli rychlejšímu praní a sušení a velkým kapacitám (možnost prát velké kusy látek jako jsou deky, bundy, atd.) Služby prádelen mohou využívat také hotely, restaurace, veřejné instituce, internáty, apartmány, kempy, ubytovny, domovy důchodců, malí podnikatelé jako jsou kadeřnictví, salony krásy ...

Co dělá LG Laundry Lounge výjimečnou?

 • Kvalita přístrojů a služeb. Jelikož přístroje mají velké kapacity, mohou se v nich prát větší kusy jako jsou deky, bundy, přikrývky ...
 • Příjemná atmosféra. LG Laundry Lounge chce přinést pocit domova díky designu provozu. Vnitřní zařízení a čistota prostorů, útulná atmosféra, internet zdarma, televize, automaty na kávu, džusy, občerstvení a dětský koutek navodí pocit, že se člověk cítí jako doma. Během toho jak zákazník čeká, má možnost si nabít mobil nebo použít tablet zdarma.
 • Automatizace. Placení v LG Laundry Lounge čistírně je přizpůsobeno platbě mincemi a kartou.
 • Dalším aspektem automatizace je automatické dávkování čistících prostředků.

Vlastní provozovny

Více než 50 (USA, Čína, Itálie, Španělsko, Francie, Filipíny, Spojené arabské emiráty, Indie, Vietnam, Malajsie, Austrálie, Chile ...)

Franšízové provozovny

 • 2 v Chorvatsku (Zagreb a Zadar)
 • 1 v Montenegro (Podgorica)
 • 1 v Srbsku (Bělehrad)
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Vlastníkem Master-franšízy je společnost Bright World, která zprostředkuje všechny nezbytné přístroje a náhradní součástky, služby, instalaci, návody, také dodatečnou podporu a servis

 • Plánování
  • vznik nápadu
  • analýza vstupního kapitálu a vhodnosti umístění provozu (výběr zařízení)
 • Pomoc na začátku podnikání
  • Vizualizace prostor a návrh zařízení
 • Podpora
  • marketing
  • podpora prodeje
 • Údržba přístrojů

Potřebná počáteční investice

 Franšízant neplatí pravidelné franšízové poplatky - povinností je pouze využívat přístroje LG Professional.

Výska investice záleží na vybraných přístrojích. Níže jsou uvedeny dva příklady:

 1. Samoobslužná prádelna sestávající ze 4 praček a 4 sušiček, elektronickým měničem peněz a mincí - celková investice přibližně 20 000 EUR (přístroje cca. 16 000 EUR, vnitřní design přibližně 4 000 EUR)
 2. Prádelna s 2 pračkami, 2 sušičkami, žehlicím prknem - celková investice přibližně 12 000 EUR (přístroje 10 000 Eur, interiér 2 000 EUR)

Úvodem je nutné disponovat finančními prostředky a mít k dispozici krátkodobé likvidní prostředky.


Základní požadavky

Minimum 30 m2 - doporučené je, aby se prostory nacházely v blízkosti frekventovaných míst jako jsou obchody a s možným parkováním. Možné je také otevřít provoz v hostelech, kempech, na kolejích. Prostor musí splňovat technické požadavky vyžadované zákonem.


Informace o franšízorovi

Bijeli Svijet d.o.o. (Bright World)

Kranjčevićeva 50, 10000 Zagreb, Chorvatsko

+38 513 091 870

info@brightworld.hr

brightworld.hr

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Mario Martinek

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo LG Laundry Lounge.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Bijeli Svijet d.o.o. (Bright World) (Kranjčevićeva 50, 10000 Zagreb, Chorvatsko). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému LG Laundry Lounge a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na brightworld.hr.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.