Pizza Hut

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Pizza Hut, světově nejznámější značka pizzy, se neustále rozšiřuje a hledá motivované franšízové partnery, kteří by se rádi, s vášní a odhodláním stali součástí úspěšného příběhu.

Pizza Hut vznikla v roce 1958 ve městě Wichita ve státě Kansas, kde dva bratři Dana Frank Carneyovci otevřeli první restauraci. Jejich kapitál byl tehdy pouze 600 dolarů a pocházel z půjčky od matky.

Pouze o 10 let později, fungovalo 310 restaurací, které v té době obsluhovalo ročně milion spokojených zákazníků. Dnes je Pizza Hut  je jednou z pěti nejhodnotnějších značek restaurací na světě s více než 15 000 restauracemi ve 130 zemích světa.

Značka se těší velké popularitě, kterou získala díky unikátním produktům jako je například legendární Pizza na pánvi nebo "sýrové okraje". Produkty ve vysoké kvalitě jsou charakteristické použitím čerstvých a prvotřídních produktů, které jednoznačně stojí za úspěchem této značky. 

Pizza Hut využívá 3 prodejní koncepty: Express, Delivery nebo Fast Casual restauraci

Pizza Hut má na trhu vynikající postavení díky své pokročilé digitalizaci, příznivým dostupným cenám a komplexní podpoře partnerů.

Značku Pizza Hut vlastní Yum! Brands Inc., jejím výhradním provozovatelem a master-franšízantem ve střední a východní Evropě je společnost AmRest. AmRest je jedním z největších provozovatelů restaurací a franšíz v Evropě. Na trhu s restauracemi působí od roku 1994 a v současné době má více než 2 000 restaurací, z nichž je více než 400 franšízových. AmRest je master-franšízant značky Pizza Hut v několika zemích, a to v Polsku, Francii, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Chorvatsku, Slovensku, Slovinsku. Kromě Pizza Hut provozuje takové značky jako KFC, Burger King a Starbucks.

Vlastní provozovny

16 – 1. dubna 2023

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Detailní analýza včetně dodání dat pro výběru nejvhodnějšího místa na podnikání
 • Přístup k nákupní a dodavatelské síti AmRest s výhodnými podmínkami
 • Komplexní školení pro partnery a tým
 • Integrace do online objednávkových, platebních a doručovacích systémů
 • Přístup k nástrojům plánování a řízení lidských zdrojů
 • Nástroje finančního a obchodního plánování, které vám kdykoli poskytnou úplný přehled o vašem podnikání
 • Marketing bude zajišťovat centrála franšízora, aby se zajistila profesionální prezentace značky a méně stresu pro partnera
 • Intenzivní zaškolení s přístupem k centrální databázi AmRest a online nástrojům
 • Cílená podpora partnerů

Potřebná počáteční investice

 • Min. výše investice 4 200 000 Kč
 • Vstupní poplatek 30 900 USD
 • Franšízový poplatek 6% z čistého prodeje
 • Marketingový poplatek 6% z čistého prodeje

Základní požadavky

 • Zkušenosti v oboru F&B (Food&Beverage / Jídlo&Nápoje)
 • Podnikatelské myšlení
 • Silná znalost lokálního trhu 

Informace o franšízorovi

Amrest Franchise Sp. z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 15-17
53-332 Wrocław, Poľsko

amrest.eu

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Josef Vavrinec

fransizapizzahut@amrest.eu

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Pizza Hut.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Amrest Franchise Sp. z o.o. (ul. Powstańców Śląskich 15-17
53-332 Wrocław, Poľsko). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Pizza Hut a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na amrest.eu.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.