Expense Reduction Analysts

Informace o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Připojte se k mezinárodní skupině odborníků na optimalizaci nákladů a vybudujte si vlastní poradenskou společnost založenou na osvědčené metodice.

Expense Reduction Analysts (ERA) celosvětově vybudovala síť více než 750 partnerů v 50 zemích. Již 30 let její odborníci podporují globální i lokální podniky, optimalizují jejich provoz, minimalizují náklady a zajišťují dodatečné zdroje investic. ERA je světovým lídrem v oblasti obchodní strategie, dodavatelského řetězce a řízení nákladů. Získala titul "Best White Collar Franchise" v letech 2018, 2019 a 2020.

Od začátku své činnosti odborníci ERA realizovali již přes 35 000 projektů pro téměř 40 nákladových kategorií. Poskytuje poradenské služby na denní bázi, ve spolupráci s klienty dosahuje skutečných úspor a optimalizuje náklady na základě „No Success No Fee“. ERA podporuje společnosti po celém světě a veřejně prospěšné instituce. Mezi její klienty patří mj. ABB, Bridgestone, IKEA, el nino parfum, Maxion Wheels, Hornbach, Coccodrillo, SGB Bank SA, Petrof, Decathlon, Delloitte a další.

Franchisanti Expense Reduction Analysts navzájem spolupracují a vytvářejí národní a mezinárodní týmy při implementaci projektů pro klienty. To umožňuje každému poradci soustředit se na své silné stránky a zároveň těžit z odborných znalostí a dovedností ostatních partnerů. Díky znalostem dostupným v síti Expense Reduction Analysts si klienti mohou být jisti, že obdrží nejlepší obchodní řešení šitá na míru jejich potřebám.

Koho hledáme?

Hledáme Partnera, který rozšíří česko-slovenský tým s působností v rámci globální poradenské sítě. Jste-li osobnost se

 • seniorními obchodními zkušenostmi, respektive
 • oborovou expertízou
 • zkušenostmi z vyššího / vrcholového managementu
 • ambicemi provozovat vlastní úspěšné podnikání
 • znalostí Business English
 • jste-li připraveni provést počáteční investici / jedná se o franšízovou příležitost

budete mít jako Partner příležitost být součástí celosvětového týmu vysoce kvalifikovaných franchisantů a rozvíjet vlastní expertní poradenství v rámci Expense Reduction Analysts.

ERA - rozvoj pro senior manažery

Expense Reduction Analysts je expertní síť, která sdružuje nezávislé poradce s minimálně 15letou praxí v rozličných oborech a zkušenostmi z vrcholového managementu. Vytvářejí „special interest“ týmy, ve kterých sdílejí své odborné znalosti, aby je mohli úspěšně využít při práci s klienty. Kombinace jejich potenciálu s podrobnou ERA metodikou zaručuje, že služby Expense Reduction Analysts jsou klienty velmi žádané. Do ERA se může připojit každý, kdo má doloženou vlastní oborovou specializaci, mnohaletou profesní praxi v manažerských pozicích a ambice provozovat vlastní úspěšné podnikání v oblasti řízení nákladů, dodavatelských řetězců a zajišťování dodatečných zdrojů investic.

Kolik si mohu vydělat?

Neexistuje žádný limit, kolik si můžete vydělat jako Partner Expense Reduction Analysts v České republice a na Slovensku. Příjem většiny našich Partnerů se pohybuje ve sedmimístných číslech. Rok od roku se zvyšuje, jak rozšiřují svou konzultační činnost a tím jejich výdělkový potenciál roste.

ERA - klíč k ziskovému podnikání

Síť ERA nabízí Partnerům osvědčenou ERA metodiku práce uplatňovanou u klientů. Poskytuje znalosti nutné k optimalizaci nákladů a týmovou podporu. Franchisanti vstupující do sítě odborníků přinášejí své intelektuální i praktické úspěchy a zároveň čerpají potřebné znalosti od specialistů, kteří s nimi spolupracují z celého světa. Výměna kompetencí a zkušeností umožňuje rozvíjet dříve nabyté dovednosti, připojovat inovativní řešení a rozšiřovat jejich záběr. Rozsáhlý školicí systém poskytuje efektivní způsob spolupráce, díky kterému se ERA daří optimalizovat náklady již 30 let.

ERA garantuje:

 • Školení zlepšující dovednosti a rozšiřující rozsah kompetencí
 • Mentoring zkušených ERA Partnerů
 • 10letá franchisová licence s možností 5letých prodloužení
 • Školicí program světové úrovně
 • Individuální koučování a podpora budování vlastního poradenství
 • Atraktivní obchodní nabídka „Bez úspor – žádný poplatek“ pro klienty
 • Průběžná marketingová a prodejní podpora
 • Přístup k IT systémům přizpůsobeným potřebám zákazníků s 24hodinovou podporou

Zjistěte více! Vyplňte níže uvedený formulář a naši zástupci vás budou co nejdříve kontaktovat.

Franchisové provozovny

Celosvětově společnost Expense Reduction Analysts vybudovala síť více než 750 partnerů v 50 zemích.

Franchisanti Expense Reduction Analysts navzájem spolupracují a vytvářejí národní a mezinárodní týmy při implementaci projektů pro klienty. To umožňuje každému poradci soustředit se na své silné stránky a zároveň těžit z odborných znalostí a dovedností ostatních partnerů. Díky znalostem dostupným v síti Expense Reduction Analysts si klienti mohou být jisti, že obdrží nejlepší obchodní řešení šitá na míru jejich potřebám.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Osvědčený obchodní model odolný vůči krizi a osvědčená metodika optimalizace nákladů
 • Právo používat název, značku a logo „Expense Reduction Analysts“ po celou dobu trvání spolupráce
 • Poskytnutí KNOW-HOW a metodiky ERA
 • Přístup do globální sítě více než 750 Partnerů ERA
 • Průběžná podpora našeho Support centra
 • Základní školení v metodice ERA, získávání klientů a implementace projektů na základě metodického rámce ERA a další interní školení
 • Koučování, které vás podpoří při získávání klientů
 • Neustálý mentoring od zkušených Partnerů jako podpora při realizaci projektů
 • CRM Systém
 • Specializovaný IT software, databáze i nástroje pro práci ve virtuálním ekonomickém prostředí
 • Podpora systémů IT a ERA
 • Podpora marketingového týmu, který zajišťuje online a digitální marketing za účelem rozvoje povědomí o značce.
 • Vyhrazená podpora generování leadů prostřednictvím našeho programu Power Assist

Potřebná počáteční investice

 • EUR 40 tis. (Partner Franchise ​​License ČR & SR + Foundational Training (12 dní/ Kent, GB)

Základní požadavky

Jako poskytovatel franchisy jsme stanovili úkol našich specialistů usilovat o neustálé zlepšování všech aspektů činnosti ERA. Pečlivě vybíráme franchisové ​​partnery, kteří přinesou naší síti určitou hodnotu a stanou se oceňovanými členy týmu.

Expense Reduction Analysts dynamicky rozvíjí svoji franchisovou síť také v České republice a na Slovensku a hledá další partnery, se kterými bude spolupracovat. Franchisanti jsou nejčastěji lidé, kteří již dosáhli svých profesních úspěchů, pracují v různých podnicích na vysokých pozicích a chtějí zahájit vlastní podnikání v oblasti poradenství s finančním efektem odpovídajícím jejich očekávání.


Informace o franchisorovi

E R Associates Ltd. (Czech Republic)

40 Churchill Square, Kings Hill, West Malling Kent, ME19 4YU, United Kingdom

+420 606 611 357

pkulhanek@expensereduction.com

cz.expensereduction.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Pavel Kulhánek +420 606 611 357

Jitka Kuhánková +420 731 431 957

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Expense Reduction Analysts.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je E R Associates Ltd. (Czech Republic) (40 Churchill Square, Kings Hill, West Malling Kent, ME19 4YU, United Kingdom). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Expense Reduction Analysts a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na cz.expensereduction.com.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.