Portál má nový název!

Portál Franchising.cz má ve svém Katalogu franchis na 100 podnikatelských příležitostí v mnoha oborech.
Pátek
05.10.2012
Jediný specializovaný portál o franchisingu v České republice získal atraktivní doménu. Nově jej zájemci najdou jako Franchising.cz.
 

Všichni významní hráči na českém franchisovém trhu usilovali dlouhé roky o unikátní doménu Franchising.cz. Nyní je o vítězi rozhodnuto. Zájemcům o informace ze světa nejen českého a světového franchsingu, ale také podnikání jako takového teď stačí, když do svého vyhledávače zadají jen Franchising.cz. "V platnosti samozřejmě zůstává i adresa FranchisingINFO.cz. Z ní budou čtenáři přesměrování na náš portál pod novým jménem," vysvětluje Marek Halfar, jednatel společnosti PROFIT system, která portál Franchising.cz provozuje.

Návštěvnost portálu neustále roste. Měsíčně jej navštíví 15.500 uživatelů. Zvyšuje se také měsíční počet unikátních návštěvníků, těch už je téměř 10.500. Že zájem o franchising je čím dál větší, potvrzuje i úspěšný březnový rozjezd časopisu Vlastní firma FRANCHISING, jehož třetí číslo je od října k dostání na novinových stáncích.

V rámci nadnárodní poradenské společnosti PROFIT system fungují kromě české verze portálu Franchising.cz také čtyři další zahraniční portály v Polsku Franchising.pl, na Ukrajině Franchising.ua, v Maďarsku Franchising.hu a nejnověji také v Rumunsku Franchising.info.ro. Ještě letos v říjnu se chystá zprovoznění dalších portálů - srbského Franchising.rs a chorvatského Franchising.hr.