Úterý
06.04.2010
Společnost Sofo group přichází s kompletním systémovým řešením pro řízení živností, malých a středních firem
 

"Právě krize donutila společnost Sofo group rychle dopracovat projekt na komplexní a systémové řešení řízení a úspor ve firmách," říká nově jmenovaný obchodní ředitel společnosti Jiří Mašek.

Společnost se zabývá poradenstvím při rozvoji podnikání, informačními technologiemi a mezinárodními standardy, ale i poradenstvím při získávání dotací. V rámci těchto služeb s velkým překvapením zjišťovali, za co firmy platí a na čem mohou ušetřit. Celé myšlence dali jasnou strukturu a nyní mají produkt – franšízu na řízení a efektivitu firmy.

Firma potřebuje pouze počítač a připojení k internetu, hodinku času na vyplnění důležitých údajů a může se věnovat své činnosti, zvyšovat produktivitu a efektivitu práce, kumulovat zisk. V rámci tohoto projektu získá klient webové rozhraní k odesílání a přijímání dat, kvalitní adresář, prezentace na oborových portálech, šablonu na www. stránky s redakčním systémem, bezpečné úložiště dat, veškeré tiskopisy v elektronické podobě, vedení účetnictví nebo daňové evidence ve vhodném účetním programu, výběr z několika možností, bezpečné úložiště dat včetně zabezpečení. V nabídce je dále ještě: ISO, optimalizace daňových procesů, materiální zabezpečení hardware a software.

Za vše klient zaplatí paušální částku, překvapivě přijatelnou. Za tu získá mnoho výhod, např. daňovou optimalizaci, komunikaci s úřady, uživatelskou jednoduchost, přehledné výkazy hospodaření, jednoduše čitelné i pro živnostníka, aj.

Program je zařazen do dotačních programu v rámci EU a je částečně a dočasně dotovaný.