DietaFit - krabičková dieta

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Naše společnost NUVYS FOOD s.r.o. (www.nuvys.cz) má již 30letou tradici v gastronomii. V oblasti výroby a rozvozu krabičkové diety máme 10 let zkušeností a nepřeberné množství spokojených zákazníků.

Výhodou franchisingové společnosti DietaFit je platforma jednotného zdravého & vyváženého stravování. Toto je zabezpečeno zejména vývojem, výrobou a následným použitím vlastních surovin, které jsou využity ve vlastních recepturách našich pokrmů. Součástí franchisingové společnosti DietaFit je i velkoobchod kde jsou tyto suroviny dodávány našim partnerům. Velkoobchod disponuje i dalšími surovinami, které nakupuje od pěstitelů a prvodovozců a tím je možno docílit efektu maximálního ekonomického výsledku.

Cílem franchisingové společnosti DietaFit je nabídka kvalitních produktů zdravého & vyváženého stravování pro široké zákaznické spektrum vyznávající zdravý životní styl.

Vlastní provozovny

7

Franšízové provozovny

2

Nabízíme spolupráci novým franchisingovým partnerům v rámci celé ČR. 

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Poradenství pro optimalizaci výrobních prostor a výběru zařízení
 • Propracovaný objednávkovým systém
 • Zajištění postupů a receptur k výrobě krabičkové diety
 • Výběr a dodání potřebných surovin
 • Celoplošná prezentace pomocí webových stránek
 • Marketingová podpora
 • Průběžná podpora v průběhu spolupráce

Potřebná počáteční investice

 • Dle vybavení a dovybavení stávajících výrobních prostor.
 • V případě vybavení zcela nové výrobny na klíč se výše investice pohybuje okolo 1 mil. Kč
 • Vstupní franchisingový poplatek 50 - 1 mil. Kč bez DPH dle velikosti regionu (exluzivita)
 • Exkluzivita v daném regionu pobočky

Základní požadavky

 • Zkušenosti v gastronomickém provozu výhodou
 • Schopnost organizovat práci v provozu a kolektivu
 • Schopnost akceptovat platformu DietaFit a dodržovat standardy sítě
 • Vhodné i pro zavedené výrobní provozovny

Informace o franšízorovi

NUVYS FOOD s.r.o.

Mankovice 138 , 742 35

+420 737 421 688

franchising@dietafit.cz

dietafit.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Robert Šefraný

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo DietaFit - krabičková dieta.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je NUVYS FOOD s.r.o. (Mankovice 138 , 742 35). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému DietaFit - krabičková dieta a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na dietafit.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.