Salad Box

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

V roce 2011 se v Rumunsku zrodila myšlenka nabídnout lidem nový životní styl, založený na zdravém stravování za dostupné ceny. O necelý rok později Dan Isai se svými dvěma společníky otevřel první Salad Box restauraci v Cluj-Napoca. Jejich saláty se brzy staly velmi populární a během následujícího roku otevřeli dalších 12 restaurací. V roce 2013 pak první franšízovou. A to byl teprve začátek! 

V roce 2016 otevřel Salad Box v Maďarsku a Alžírsku, v roce 2017 v USA, Velké Británii a také první provozovnu v České republice - v Praze na Chodově a následně v Plzni. V současné době je Salad Box přítomen ve 12 zemích na třech kontintech. 

 • SaladBox znamená zdravý životní styl:

Nenabízíme žádnou dietu, ale zdravou alternativu k rychloobčerstvení. Jídlo samotné, stejně jako celý proces servírování je velmi kreativní a nabízí zákazníkovi možnost nahlídnout tzv. „pod pokličku“ celé přípravy pokrmu. Nejdůležitější je, že má zákazník možnost vytvořit si salát podle vlastní chuti.

 • Věříme v čerstvé potraviny:

Zavázali jsme se používat pouze čerstvé a prvotřídní suroviny. Naším cílem je prodávat nejvyšší možnou kvalitu, proto se snažíme navazovat spolupráci s místními farmáři.

 • Naší tajnou přísadou je vášeň:

Do všeho se pouštíme s nadšením a odhodláním, ať už se to týká přímo našeho businessu, anebo pomoci dalším lidem. Péče o komunitu, ve které se pohybujeme, je pro nás nesmírně důležitá, a proto se ji snažíme bezvýhradně podporovat.

Salad Box je restaurace, která přináší čerstvé zdravé jídlo. Zákazníci mohou ochutnat skvělé saláty s grilovaným masem, džusy, zdravé dezerty i chutné krémové polévky. Ať už si dají oblíbenou klasiku, nebo zkusí chuťově zajímavé neobvyklé variace, v Salad Box si dle svých chuťových preferencí vybere každý.

Věříme, že dobré jídlo je zásadní pro zdravý a naplňující život. Naše mise je změnit způsob, jakým lidé nahlížejí na jídlo a inspirovat je ke zlepšení jejich stravovacích návyků.

Připojte se k nám a staňte se součástí úspěšného franchisového konceptu v České republice.

Vlastní provozovny

 • 12 

Franšízové provozovny

 • 12 zemí / 58 franchisantů  (USA, Amstrdam, Kanada, Itálie, Maďarsko, Slovensko, Alžírsko, Maďarsko, Miami, Holandsko, Rumunsko) 
 • ČR - Plzeň
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Zahrnuje support českého týmu v oblasti provozní (zaškolení personálu a manažerů), nákupu, podpory prodeje, know how, product developmentu, HACCP, BOZP+PO, odborné konzultace, české manuály, apod.
 • V rámci skupiny Gourmet Invest a.s. provozujeme vlastní marketingovou agenturu, která zajišťuje veškeré marketingové materiály, cíleně adaptuje na český trh a koncové zákazníky.

Potřebná počáteční investice

 • Investice 80 000 – 160 000 € (cca 2 - 4mil. Kč)
 • Licenční poplatek pro prvního zájemce 5 000 € (námi dotovaný), poté je poplatek 20 000 €
 • ROYALTY FEE  8%
 • MARKETING FEE 2%

Základní požadavky

 • Ideální umístění je v rámci galerií obchodních center (food court) s velkým pohybem zákazníků, pasáže v centrech měst, office centra, dopravní uzly
 • Prostory s velkou výlohou na prezentování značky
 • Velikost prostoru od 90 m2

Informace o franšízorovi

Stairway s.r.o.

Bělohorská 260/39,16900 Praha 6

+420777999431

jan.zacek@saladbox.cz

saladbox.cz/cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jan Žáček

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Salad Box.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.