Meron

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Příběh značky Meron začal v roce 2015, kdy tým investorů z Kluže vytvořil jedinečný koncept pro speciální kavárenský prostor v Rumunsku, který nastiňuje první umístění řetězce, který bude vybudován v rámci franchisingu.

Náš koncept vychází z řeckého slova „Meron“, což znamená „dny“. To je důvod, proč vám chceme dát vzpruhu pro skvělý a úžasný den: nezapomenutelné degustační zážitky, příjemná společnost a rychlé připomenutí, že život je "TEĎ" , "TENTO OKAMŽIK".

Kultura kávy je víra, kterou se každý den řídíme, a proto věnujeme větší pozornost metodám přípravy kávy (espresso a brew), ale také nejnovějším trendům ve vybavení a příslušenství, které jsou pro vášnivého  baristu nezbytné.

Naše mise je milovat a sdílet výběrovou kávu

Naším posláním je propagovat výjimečnost kávového průmyslu. Pražíme kávu. Pijeme kávu. Učíme se kávu. Sdílíme kávu. Naše vášeň pro výběrovou kávu je sdílena s farmáři, kteří pečlivě sledují a kontrolují fáze pěstování, sklizně a zpracování kávových zrn.

Kvalita je pro nás na prvním místě. Proces sběru může změnit rozdíl mezi nízkou hodnotou komoditní kávy a kávou určenou pro vyšší ceny a náročnější trhy. Proto si naše kávová zrna vybíráme přímo z farmy.

Původ výběrové kávy

Minimálně jednou za měsíc měníme původ kávy, vždy jde ale o dlouho vyhledávané odrůdy z různých rodinných farem a tradičně v komunitách věnovaných kávovým plantážím. Rozhodli jsme se obohatit chuť kávy Meron mnoha variacemi z nejrůznějších oblastí celého světa: Rwanda, Etiopie, Brazílie, Guatemala, Panama, Salvador, Kostarika a mnoho dalších.

Čerstvě pečené v Transylvánii v Meron Roastery

Otevřeli jsme pražírnu Meron Roastery ve jménu lepší výběrové kávy. Naše pražírna je lahůdkou pro milovníky kávy, zážitkem pro pražírny, příležitostí popadnout pytel jedinečné kávy. Pražíme pro naše vlastní kavárny a pro podniky, které oceňují skvělou výběrovou kávu na svém místě. Pražíme pro #peopleofMeron, kteří chtějí Meron cítit u sebe doma.

Staňte se součástí našeho týmu a otevřete si vlastní kavárnu Meron ve vaší zemi. Objevte čerstvě pražená zrna v Transylvánii!

Vlastní provozovny

10 v Rumunsku

Franšízové provozovny

9 v Rumunsku

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Meron poskytuje počáteční a průběžnou podporu vaší franšíze. Ta zahrnuje: provoz, vývoj, marketing, školení / lidské zdroje, dodavatelský řetězec, zajišťování kvality, finanční i manažerskou a obchodní strategii.

 • Podpora a poradenství při výběru a pronájmu prostor
 • Design kavárny
 • Simulace ziskovosti, obchodní plán z finančního hlediska
 • Poradenství při provozu kavárny
 • Zařízení a nádobí pro bar/kuchyň
 • Školení manažerů a týmu - před, během a po otevření
 • Logo manual, marketingové postupy
 • Systém auditu - probíhající činnosti
 • Systém pro správu a prodej (vlastní panel pro správu)
 • Franšízový manuál (pracovní postupy, recepty, menu, bonusový systém pro hodnocení zaměstnanců atd.)

Potřebná počáteční investice

100 000 - 120 000 euro


Základní požadavky

Vysoce úspěšní franšízanti by měli mít, ale není nutností:

 • vůdčí schopnosti, včetně schopnosti lidi inspirovat, motivovat a směrovat ke společnému cíli,
 • komunikační dovednosti,
 • schopnost dodržovat postupy, systémy a procesy,
 • vysokou motivaci a schopnost sebeřízení,
 • vytrvalost,
 • lásku ke kávě a ochota naučit se o ní všechno.

Informace o franšízorovi

Five Coffee Roasters SRL

Horea St, no.5, Cluj-Napoca, Rumunsko

+40 753 848 471

crina@meron.coffee

meron.coffee

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Crina Ciocian (komunikace anglický jazyk)

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Meron.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je Five Coffee Roasters SRL (Horea St, no.5, Cluj-Napoca, Rumunsko). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Meron a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na meron.coffee.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.